המנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכםזופר אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליה
לינוי אשרם (עמית שיסל, הוועד האולימפי)

לינוי אשרם העפילה לשני גמרים בגביע העולם בבאקו

שישי | | 19:32    מאת מערכת ישראל ספורט

ממשיכים בהכנות לקראת אולימפיאדת טוקיו: המתעמלת בגמרים בחישוק, בו זכתה בכסף באליפות העולם, ובכדור אחרי המקום ה-2 במוק'. זליקמן תשתתף גם כן בגמר הכדור, הנבחרת עלתה לגמר ב-5 הכדורים

גביע העולם בהתעמלות אומנותית בבאקו יצא היום (שישי) לדרכו ואחרי שני תרגילים, אלופת אירופה המכהנת לינוי אשרם העפילה לגמר בחישוק ובכדור, וחברתה לנבחרת ניקול זליקמן העפילה לגמר בתרגיל הכדור.
 

יום המוקדמות הראשון בגביע העולם בבאקו הסתיים עם העפלה לארבעה גמרים למשלחת הישראלית לינוי אשרם העפילה לגמר הכדור...

Posted by ‎איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‎ on Friday, May 7, 2021


בתום היום הראשון ואחרי שני מכשירים, אשרם במקום השני בדירוג הכללי עם 51.450 נקודות (24.250 נקודות בחישוק ו-27.2 נקודות בכדור). במקום הראשון ללה קרמרנקו מרוסיה עם 51.500 נקודות ובמקום השלישי דריה טרובינקובה גם היא מרוסיה עם 50.850 נקודות. ניקול זליקמן מדורגת במקום השמיני עם 48.500 נקודות (23.1 נקודות בחישוק ו-25.4 נקודות בכדור), כאשר מחר יתחרו לינוי וניקול בתרגילי הסרט והאלות.

עוד בתחרות: נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית סיימה היום במקום השביעי בתרגיל חמישה כדורים בגביע העולם בבאקו והעפילה לגמר במכשיר זה עם 39.000 נקודות. בתחרות עצמה משתתפות 17 נבחרות.

נגישות