ספרד: ראיו וייקאנו היא העולה השלישיה לליגה הבכירההמנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכם
לא הולך לשום מקום. ערן זהבי (האתר הרשמי)

ערן זהבי: ''אנחנו לא בורחים לשום מקום, נישארים כאן''

שלישי | | 12:32    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ נבחרת ישראל ופ.ס.וו איינדהובן התייחס לשמועות שהוא יחזור עוד לפני תום העונה: ''מודה על התמיכה. מבקש להפסיק עם השמועות. שי תדבר על המקרה כשהיא תרגיש בנוח''. ראש עיריית אמסטרדם תמכה''

למרות טראומת השוד האלים שחוותה משפחתו השבוע, חלוץ נבחרת ישראל ופ.ס.וו איינדהובן ערן זהבי הבהיר שבניגוד לכל השמועות והדיווחים, אין לו שום כוונה לעזוב את הולנד לפני תום העונה. זהבי כתב בין היתר: "אני מבקש להפסיק עם השמועות. אנחנו לא בורחים לשום מקום. להיפך, נישאר כאן". בתקשורת בהולנד דיווחו כי המועדון לא ילחץ על זהבי להשתתף בשני המשחקים שנותרו לפ.ס.וו עד לסיום העונה - מחר נגד זוולה, וביום ראשון נגד אוטרכט, שניצחונות בשני המשחקים הללו יבטיח לאיינדהובן את המקום השני והכרטיס למוקדמות ליגת האלופות.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi)


זהבי כתב בפוסט שפרסם באינסטגרם: "אני רוצה להודות לכולם על התמיכה והכאב שהם מפגינים כלפי אשתי וילדיי, חשוב לנו להבהיר שאנחנו מעריכים את זה מאוד ומרגישים מאוד אהובים בהולנד. אתמול התקשרה ראש עיריית אמסטרדם ותמכה במשפחה וזה לא מובן מאליו. מבקש להפסיק עם השמועות. אנחנו לא בורחים לשום מקום, אלא להפך. נישאר עד סוף העונה ונשלים את המשימות שלנו!. מבקש להודות לכל הדואגים והאוהבים בישראל, שי תדבר על המקרה ותעשה סדר בדברים, אם וכשהיא תרגיש בנוח לעשות זאת בקרוב. שי אשתי האהובה, כמה שחשבתי שאת חזקה, הבנתי אחרי המקרה הזה שאת אפילו יותר ממה שיכלתי לדמיין ומי את בשבילנו, אז התודה הכי גדולה היא תודה לך אוהב אותך".

אמש התייחסה רשמית לשוד גם ראשת עיריית אמסטרדם, פמקה הלסמה שאף כתבה ברשתות החברתיות: "התקשרתי הערב למשפחת זהבי, הם קורבנות של שוד אכזרי ומבעית. העיר שלנו צריכה להיות בית בטוח ונעים גם לאנשים שמגיעים מבחוץ כמו ערן, אשתו שי והילדים. זה מחריד שפושעים מונעים מהם את זה והאירוע נמצא בחקירת המשטרה. בשם העיר אני מביעה את הזדהותי". 

נגישות