בוקר להט, פיניקס עלתה ל-0:1 בגמר מול הקליפרסספרד: ראיו וייקאנו היא העולה השלישיה לליגה הבכירההמנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגליל
סקוטי ווילבקין מול הפועל ירושלים (עודד קרני, מנהלת הליגה)

ליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילת

שישי | | 12:36    מאת מערכת ישראל ספורט

דירקטוריון המנהלת התכנס והחליט על חידוש הפעילות וכל יום ייערכו שלושה משחקים בעיר הדרומית. אם תהיה רגיעה במצב הביטחוני, המשחקים יתקיימו באולמות הביתיים של כל קבוצה. האנטר ומונרו תקפו

אחרי המסר האחיד שהעבירו השחקנים הזרים ובו קראו לבטל את העונה בשל ההסלמה הביטחונית, מנהלת הליגה בכדורסל הודיעה שבישיבת הדירקטוריון שהתקיימה היום (שישי) נקבע שליגת העל תמשיך, כאשר המשחקים יחזרו ביום רביעי בבועה באילת. קבוצות יוכלו לרדת לעיר הדרומית החל מהיום על מנת להתאמן ולהתכונן ליום רביעי.
 


במנהלת הוסיפו: "במידה ותהיה רגיעה במצב הביטחוני, הליגה תחזור לפעילות רגילה באולמות הביתיים של כל קבוצה כיממה לאחר סיום המערכה. מנהלת הליגה רואה בביטחון השחקנים חשיבות עליונה, מכבדת את רגשות השחקנים ומאמינה שפיתרון זה יאפשר לכולם להמשיך בפעילות למרות המצב הביטחוני כרגע. בבועה באילת ישוחקו שלוש משחקים ביום (כאמור התחלת המשחקים ביום רביעי). הבועה תנוהל על ידי מנהלת הליגה".
 


שחקן מכבי תל אביב אות'לו האנטר הגיב להחלטה: "שוב הוכחתו לעולם שהבידור חשוב יותר מהביטחון של האזרחים", כאשר את הציוץ שיתף דריל מונרו ממכבי ראשון לציון שכתב: "פשוט לא ייאמן".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות