הפועל ת''א הפסידה 3:1 לארקה גדיניה במשחק אימוןפוצ'טינו האריך חוזה בפ.ס.ז', יונג מין סון בטוטנהאםצ'לנג'ר: הפסד שני לנבחרת העתודה, הפעם 82:70 ליווןדגל ישראל הונף, הלפיד הודלק, האולימפיאדה נפתחהלקאו סיכם לעונה בבית''ר י-ם, משה חוגג: ''יגיע גם בלם''ג'יידון סאנצ'ו הוצג במנצ'סטר יונייטד: ''הגשמת חלום''מרגש: י''א חללי מינכן 1972 הוזכרו בטקס הפתיחהצרות לריאל מדריד: קארים בנזמה יצא חיובי לקורונה33 ספורטאים ישראלים יצעדו בטקס הפתיחה בטוקיולוסיו חתם לעונה בהפועל תל אביב, יואב תומר לשנתיים
מימין איציק פלד ויגאל כרמי (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

סוויס סיסטם חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי

ראשון | | 15:13    מאת מערכת ישראל ספורט

במסגרת ההסכם תתמוך החברה המתמחה במערכות שינה מתקדמות במשלחות האולימפיות של ישראל בדרך לטוקיו בקיץ ולפריס 2024. המתעמל האולימפי שטילוב ישמש כפנים החדשות של החברה והמותג

מסייעים להם להגיע לטוקיו 2021: חברת סוויס סיסטם המתמחה במערכות שינה מתקדמות, חתמה השבוע על הסכם שיתוף פעולה וחסות עם הוועד האולימפי בישראל ל-4 השנים הבאות עד לאחר המשחקים האולימפיים שיערכו בפריז 2024. שווי החסות כמיליון וחצי ש"ח. חברת סוייס סיסטם תסייע לוועד האולימפי בישראל לקדם ולפתח את תרבות הספורט בישראל ואת הישגיות הספורטאים האולימפיים בפרט. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה יהפוך המתעמל האולימפי אלכס שטילוב חבר משלחת ישראל לטוקיו, שייצג את ישראל בפעם הרביעית במשחקים האולימפיים, לפנים החדשות של המותג.

שיתוף הפעולה הוא אך טבעי, שכן מדדי השינה של הספורטאים האולימפיים הם חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלהם וכלי לשיפור היכולות הפיזיות והמנטליות של ספורטאים, אלו עשויים להיות ההבדל העיקרי בין ניצחון להפסד. הספורטאים האולימפיים עושים שימוש במערכות ניטור שינה, זאת על מנת לנסות ולמקסם את הישגיהם בדרך ליעד הנכסף - המשחקים האולימפיים מדדים אלו מועברים למאמנים שלהם ובכך הם מתרגמים את התוצאות. חברת סוויס סיסטם, המשווקת בישראל את ה- Smart Bed היחידה בישראל, תעמיד לרשות הספורטאים האולימפיים את מערכות השינה המתקדמות האלו ובכך תסייע להם.

איציק פלד ויגאל כרמי (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)
על ההסכם חתמו מנכ''ל סוויס סיסטם איציק פלד ויו''ר הוועד האולימפי בישראל, יגאל כרמי. איציק פלד, מנכ"ל Swiss System ציין: ''חברת Swiss System מביעה אמון בספורט האולימפי בישראל וגאה בספורטאים האולימפיים המייצגים את ישראל בכל העולם בכבוד רב. סוויס סיסטם תתמוך בשנים הקרובות במסעם של הספורטאים לקראת המשחקים האולימפיים הקרובים בטוקיו והמשחקים האולימפיים בפריז  2024 ותסייע להם ככל הנדרש. מעבר לכך, הצטרפותו של אלכס שטילוב כפנים החדשות של החברה הוא הישג אדיר עבורנו".

יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי: "שינה איכותית של שמונה שעות בלילה לפחות מובילה לביצועים טובים יותר בספורט וגם להתאוששות מלאה - פיזית ומנטאלית, להגברת הריכוז והערנות, לשיפור יכולת הלמידה ולמניעת פציעות. מעקב אחר מאפייני השינה ומאפייני האימון בקרב ספורטאים מסייע למדענים ולמאמנים להתאים במדויק לכל ספורטאי את שעות האימונים ואת עצימותם בהתייחס לטיב השינה. מחקר מוכיח כי שינה מספקת ואיכותית מובילה לביצועים טובים יותר בכל ענפי הספורט. החיבור לסוויס סיסטם הוא משמעותי ואני שמח על האמון המלא שנותנת החברה במשלחות האולימפיות של ישראל בשנים הקרובות".

נגישות