מופת של צניעות ועבודה קשה: על הזהב של דולגופיאטניר קלינגר: ''זה עצוב ומתסכל שכך נראית ההכנה שלנו''ליל זוכה בסופר קאפ אחרי 0:1 על פ.ס.ז' בבלומפילדברגל ימין: 0:1 להפועל ת''א על מכבי פ''ת בגביע הטוטוטפרי בגמר ל-5,000 מטר: הלו''ז המלא של הישראליםהחלוץ סטפן מילושביץ' סיכם לשנתיים בקריית שמונהב''ש: הסמנכ''ל ויועמ''ש עידו בר-נתן מסיים את תפקידוטענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתהרכש חדש: הבלם אונדז'יי באצ'ו חתם בהפועל ירושליםמיננקו: ''תוצאת השנה? מה זה משנה. הלכה לי המדליה''
ערן זהבי במהלך האימון (דוברות ההתאחדות)

נבחרת ישראל קיימה אימון עם נבחרת קטועי הגפיים

שלישי | | 15:12    מאת מערכת ישראל ספורט

לפני שהמריאו למשחקי הידידות מול מונטנגרו ופורטוגל, שחקני נבחרות הגברים והנשים של ישראל ערכו משחק ראווה במטרה להגביר את המודעות לענף ולהוכיח כי הכדורגל נגיש לכולם: ''מרגש לראות את השת''פ''

רגע לפני הטיסה לצמד משחקי הידידות מול מונטנגרו ופורטוגל, ערכו שחקני נבחרות ישראל, גברים ונשים אימון משותף עם נבחרת קטועי הגפיים של ישראל במטרה להגביר את המודעות לענף לקראת השתתפות נבחרת קטועי הגפים של ישראל בטורניר היורו הקרוב בפולין.

ביברס נאתכו, ערן זהבי, אלי דסה, מנור סולומון ואופיר מרציאנו, מחוזקים  בשחקניות נבחרת הנשים עדן אביטל, מריאן עווד ונועה סלימהוגי'ץ, ומודרכים על ידי ווילי רוטנשטיינר, התנסו בהתמודדות עם כל הקשיים והאתגרים שעומדים בפני שחקני נבחרת קטועי הגפיים בכדורגל. ההתאחדות לכדורגל מסייעת לנבחרת קטועי הגפיים בהקצאת מגרשים, תלבושות משחק וחשיפה במדיה החברתיים שלה, כאשר המטרה היא למסד נבחרת רשמית לקטועי גפיים שתהיה חלק מההתאחדות לכדורגל. נבחרת קטועי הגפיים תופיע לראשונה בעוד 3 חודשים באליפות אירופה בפולין.

צפו בקטעים מהאימון:


מנהלת אגף הגראסרוטס בהתאחדות לכדורגל, שרון זאבי: "כחלק ממדיניות ההתאחדות לכדורגל ויחידת הגראסרוטס אנחנו מקדמים את רעיון 'כדורגל לכולם'. נבחרת קטועי הגפיים היא פרויקט שאנחנו תומכים בו כבר שנתיים ומנסים להוביל מהלכים שיהפכו את הנבחרת לחלק רשמי מנבחרות הייצוג של ההתאחדות לכדורגל. המפגש בין שחקני ושחקניות הנבחרות הבוגרות לבין נבחרת קטועי הגפיים נועד להגביר מודעות לענף, לסייע לנבחרת קטועי הגפיים לגייס משאבים וכמובן להוכיח כי כולם יכולים להיות חלק מהמשחק, לא משנה מה הקשיים. היה מרגש מאוד לראות את שיתוף הפעולה למען המטרה הנפלאה ולהוכיח כי הכדורגל נגיש לכולם".

זיו סולומון, מנהל אגף הנוער: "זה אחד משיתופי הפעולה המרגשים ביותר שלנו והחיבור על כר הדשא נתן תחושה שכולם שווים. איחולי הצלחה לנבחרת קטועי הגפיים באליפות אירופה ההולכת וקרבה". עדי קידר ירדני, מנהלת השיווק באלטשולר שחם, נותנת החסות הראשית של נבחרות ישראל ונבחרת קטועי הגפיים: "התמיכה בספורט הישראלי והפארלימפי בפרט, היא חלק בלתי נפרד מה-DNA של אלטשולר שחם ומהזהות הארגונית שלנו. החיבור הערכי והרוח הספורטיבית של שתי הנבחרות המופלאות הללו מעוררי השראה".

נגישות