הפועל ת''א הפסידה 3:1 לארקה גדיניה במשחק אימוןפוצ'טינו האריך חוזה בפ.ס.ז', יונג מין סון בטוטנהאםצ'לנג'ר: הפסד שני לנבחרת העתודה, הפעם 82:70 ליווןדגל ישראל הונף, הלפיד הודלק, האולימפיאדה נפתחהלקאו סיכם לעונה בבית''ר י-ם, משה חוגג: ''יגיע גם בלם''ג'יידון סאנצ'ו הוצג במנצ'סטר יונייטד: ''הגשמת חלום''מרגש: י''א חללי מינכן 1972 הוזכרו בטקס הפתיחהצרות לריאל מדריד: קארים בנזמה יצא חיובי לקורונה33 ספורטאים ישראלים יצעדו בטקס הפתיחה בטוקיולוסיו חתם לעונה בהפועל תל אביב, יואב תומר לשנתיים
שחקני בית''ר ירשלים (ליאת אבשלומי)

בהילוך ראשון: הקיץ האיטי שעובר על בית''ר ירושלים

שבת | | 09:33    מאת רועי ינקלוביץ

המאמן קומאן צפוי להגיע רק בעוד שבועיים ובינתיים מנהל את בניית הסגל דרך שיחות זום עם אוחנה. במועדון מנסים להיפטר מחוזים כבדים כמו מוחמד ושועה, הרכש מתעכב והעתיד - בשלב זה - לא נראה ורוד

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לעונה הבאה, אמנם שחקני הקבוצה נמצאים בחופשה אבל במועדון ממשיכים לעבוד, יחד עם המאמן החדש ארווין קומאן על בניית הקבוצה לעונת 2021/22. קומאן עצמו לא צפוי להגיע לארץ בשבועיים הקרובים ומשום שהוא ממתין למנת החיסון השנייה שלו לנגיף הקורונה. בנוסף לכך, המאמן המיועד יחגוג אירוע משפחתי במולדתו הולנד ביום רביעי הקרוב.

ההולנדי אגב טרם חתם על חוזה רשמי, אלא חתם על זיכרון דברים והחוזה עצמו נחתם במעמד צד אחד. למרות זאת הוא ממשיך לנהל את בניית הקבוצה בשיחות זום ארוכות עם אלי אוחנה. בקבוצה מתכננים קיצוץ רוחבי בשכר השחקנים אך השחקנים מגבשים חזית אחידה נגד המערכת. בשל בעיה זאת, גם הרכש לעונה הקרובה לא מתקדם.

עלי מוחמד בפעולה (ליאת אבשלומי)
לכשיתברר סופית התקציב ואם וכאשר יימכר עלי מוחמד, בבית"ר גיבשו רשימת מועמדים להגעה בעונה הקרובה. דור אלו שיגיע במקום שי קונסטנטין לאחר שהוחלט לנסות ולהשאיל גם את סנטיאגו אוקמפוס. הקבוצה מעוניינת גם בבלם זר במקום טל בן חיים ואנטואן קונטה ועמדת המגן השמאלי תיסגר רק לאחר החתמת אורי מגבו.

המנהל המקצועי אלי אוחנה רוצה לצרף גם קשר אחורי וחלוץ בכיר, ומתקשה בכך בימים אלה בשל המגבלות התקציביות. בתוך כך בקבוצה מחפשים, יחד עם קומאן, עוזר מאמן ישראלי. בין המועמדים נמצאים גילי לבנדה וחיים שאבו, ששימשו בעבר בתפקיד זה במועדון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות