דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''עיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''
בריל אמבולו חוגג הערב (אתר אופ''א)

אמבולו נבחר למצטיין והודה: ''מרגיש מתוסכל מהתוצאה''

שבת | | 18:44    מאת מערכת ישראל ספורט

כובש שער היתרון שלא הספיק לנבחרת שווייץ ב-1:1 מול וויילס הוסיף: ''הגיע לנו לנצח אבל אין מה לעשות''. רוטנשטיינר, שבחר בו: ''הוא היה מסוכן כל הזמן''. בייל, שהציג משחק בינוני: ''לא ויתרנו אחרי הפיגור''

במשחק שפתח את יום המשחקים הזה ביורו 2020, וויילס ושווייץ נפרדו בתיקו 1:1 וימשיכו להיאבק על המקום השני, כך נראה, יחד עם טורקיה. שווייץ, שהייתה טובה יותר, הוליכה משער של בריל אמבולו אחרי בישול של ג'רדאן שאקירי (49) - אך הלכה אחורה וספגה מראשו של קיפר מור (74). שער ניצחון של שווייץ נפסל בצדק בשל נבדל (85) וכך יצא שזו הפעם הראשונה שהמשחק בין השתיים מסתיים בתיקו.
 


כובש שער היתרון של שווייץ, בריל אמבולו, נבחר לשחקן המצטיין ואמר בסיום: "אני מרגיש קצת מתוסכל מהתוצאה, היו לנו הזדמנויות לכבוש שער נוסף ולא ניצלנו אותם. אולי היינו פסיביים מדי אחרי השער הראשון. הגיע לנו לנצח אבל אין מה לעשות. עלינו לקחת את הדברים החיוביים, לנוח ולחשוב על המשחק הבא". מי שבחר אותו היה לא אחר מאשר מאמן נבחרת ישראל, וילי רוטנשטיינר, שאמר: "הוא היה מסוכן כל הזמן, הציג יכולת כדרור נהדרת ומשחק איכותי עם הגב אל השערץ עבודתו בהגנה הייתה חשובה גם כן וכמובן השער בנגיחה. בחרתי בו ככוכב המשחק".

כוכב וויילס, גארת' בייל, הציג יכולת בינונית במיוחד וסיכם את המשחק: "שתי הנבחרות ניסו לשחק, זה היה משחק מתוח אבל זו תוצאה לא רעה וניקח את הדברים החיוביים. לשתי הנבחרות היו מצבים. כשאתה בפיגור 1:0 אתה עלול להתפורר אבל הראינו הרבה אופי כמו תמיד וידענו לחזור למשחק. אני גאה בנבחרת שלי, הבחורים עבדו היטב. אחרי המשחק אמרנו שנשתמש בזה כקרש קפיצה".
 


המספרים מספרים

* ג'רדאן שאקירי אחראי למחצית מ-16 השערים של שווייץ בטורנירים גדולים מאז 2014. הוא כבש חמישה שערים והוסיף שלושה בישולים.

* כובש שער השוויון, קיפר מור, כבש בנגיחה ארבעה משישה שעריו עבור הנבחרת. בנוסף, שלושת מארבעת השערים האחרונים ביורו הגיעו מנגיחות.

* במחצית הראשונה, להאריס ספרוביץ' היו יותר בעיטות לשער (4) מאשר לנבחרת וויילס כולה (2).

נגישות