דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''בלכר ובובריצקי סיימו במקום ה-15 ולא העפילו לגמרעיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''
כריסטיאן אריקסן מפונה (טוויטר)

כריסטיאן אריקסן בהכרה, מצבו התייצב בבית החולים

שבת | | 20:40    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב נבחרת דנמרק התמוטט מול פינלנד, הרופאים ביצעו בו פעולות החייאה במשך דקות ארוכות והמשחק הופסק. ההתאחדות הדנית: ''אריקסן בהכרה'', סוכנו אישר: ''הוא מתקשר עם בני המשפחה''. כל העדכונים

תמונות מצמררות באצטדיון בקופנהאגן במהלך המשחק השלישי של יורו 2020 הערב (שבת) בין דנמרק לפינלנד. בדקה ה-43 הכוכב של דנמרק, כריסטיאן אריקסן, התמוטט על כר הדשא ללא כל מגע מוקדם - ואיבד את הכרתו. אחרי 12 דקות של טיפול מציל חיים, הורד כוכב אינטר על גבי אלונקה לחדרי ההלבשה, תוך שחבריו לנבחרת מסתירים אותו עם בד לבן.
 


כחצי שעה לאחר מכן, הודיעה אופ"א כי אריקסן הובהל לבית החולים בקופנהאגן, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבו. השחקן נמצא בהכרה ועבר סדרת בדיקות, אביו אמר לסוכן מרטין שוטס כי אריקסן "נושם בכוחות עצמו ומדבר". גם קבוצתו של השחקן אינטר החזיקה אצבעות, וכשעה לאחר האירוע אמר היו"ר ג'וזפה מארוטה: "יש סיבה לאופטימיות זהירה". ההתאחדות הדנית אישרה את הדברים, ועדכנה כי המשחק שהופסק ב-19:45 יתחדש ב-21:30 שעון ישראל - לאחר שהובהר לשחקנים שמצבם של חברם יציב. שתי הנבחרות הסכימו לחדש את המשחק לאחר שככל הנראה מישהו מהם שוחח עם אריקסן עצמו.

המשחק אכן חודש בשעה 21:30 - וזאת לאחר שנודע כי העדכון האחרון מצד השחקן הוא אופטימי לאחר שחזר להכרה ומתקשר עם משפחתו. שחקני נבחרת דנמרק חזרו לכר הדשא וזכו למפגן תמיכה מצד שחקני פינלנד שמחאו כפיים והריעו להם בתמונות מעוררות כבוד ומרגשות עד דמעות. הקהל שנותר ביציעים הריע לאריקסן בקולי קולות. בדנמרק דווח שהקפטן סימון קיאר דאג להרים את ראשו ולדאוג שלא יבלע את הלשון. עוד נטען כי הבלם הוותיק אף ביצע את עיסוי הלב הראשון, לפני שהגיעו החובשים לכר הדשא. לאחר מכן התפנה לנחם את זוגתו של הכוכב, סברינה קוויסט - יחד עם השוער קספר שמייכל. אגב, השוער - שנחשב לאחד המנהיגים הבולטים של הנבחרת - גם דאג לחבק כל שחקן לפני שהמשחק חודש.

נשיא אופ"א אלכסנדר צ'פרין אמר: "רגעים כאלה מכניסים את כל החיים לפרופוציה. אני מאחל לכריסטיאן החלמה מלאה ומהירה ומתפלל שלמשפחתו יש כוח ואמונה. בזמנים אלה, האחדות של משפחת הכדורגל כל כך חזקה והוא ומשפחתו נושאים איתם את המשאלות הטובות והתפילות של כולם. שמעתי על אוהדי שתי הנבחרות שקראו בשמו ועודדו אותו. כדורגל הוא יפה וכריסטיאן משחק את זה יפה".

נגישות