מופת של צניעות ועבודה קשה: על הזהב של דולגופיאטניר קלינגר: ''זה עצוב ומתסכל שכך נראית ההכנה שלנו''ליל זוכה בסופר קאפ אחרי 0:1 על פ.ס.ז' בבלומפילדברגל ימין: 0:1 להפועל ת''א על מכבי פ''ת בגביע הטוטוטפרי בגמר ל-5,000 מטר: הלו''ז המלא של הישראליםהחלוץ סטפן מילושביץ' סיכם לשנתיים בקריית שמונהב''ש: הסמנכ''ל ויועמ''ש עידו בר-נתן מסיים את תפקידוטענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתהרכש חדש: הבלם אונדז'יי באצ'ו חתם בהפועל ירושליםמיננקו: ''תוצאת השנה? מה זה משנה. הלכה לי המדליה''
לינוי אשרם עם המדליות היום (איגוד ההתעמלות בישראל)

מדליית זהב ושתי מדליות כסף לאשרם באליפות אירופה

ראשון | | 11:46    מאת מערכת ישראל ספורט

דווקא אחרי האכזבה בקרב-רב, יום ענק למתעלמת האמנותית הבכירה של ישראל, שהגיעה למקום הראשון בגמר תרגיל האלות, ולמקום השני בתרגילי הכדור והחישוק. בהמשך היא סיימה חמישית בתרגיל הסרט

אחרי שסיימה אתמול רביעית בגמר הקרב רב ופספסה את הפודיום, לינוי אשרם מתמודדת היום (ראשון) בגמרים של כל ארבעת המכשירים הבודדים ומציגה יכולת יוצאת מן הכלל. המתעמלת האמנותית הבכירה של ישראל זכתה במדליית זהב בתרגיל האלות ובנוסף גם בשתי מדליות כסף, בכדור ובחישוק, ואותתה שהיא מוכנה בהחלט לטוקיו. בתרגיל הסרט סיימה אשרם במקום הרביעי.
 


אשרם זכתה במדליית הכסף בתרגיל החישוק עם ציון של 27.850 נקודות, שזיכה אותה במקום השני, כאשר ראשונה סיימה דינה אברינה מרוסיה (28.35 נקודות) ואילו אנסטסיה סטלוס זכתה במדליית הארד (27.659 נקודות). בהמשך השיגה ציון מדהים של 28.6 נקודות בגמר תרגיל הכדור - הגבוה ביותר שלה אי פעם, כשדינה אברינה שוב הקדימה אותה עם 28.850 נקודות ואלינה הרנסקו דורגה שלישית עם 28.5 נקודות. באותו גמר השתתפה גם ניקול זליקמן הישראלית שהשיגה ציון של 26.775 נקודות וסיימה חמישית.

​השיא הגיע בגמר תרגיל האלות עם של ציון 28.5 נקודות, אלא שהפעם הוא העניק לה את המקום הראשון ומדליית הזהב, כשהיא הקדימה את דינה שהשיגה "רק" 28.2 נקודות וסאלוס שוב דורגה שלישית עם 27.8 נקודות. בתרגיל הסרט - שמנע ממנה אתמול מדליה בקרב-רב, אשרם קיבלה ציון של 22.575 וסיימה במקום הרביעי, כאשר זליקמן סיימה שמינית.

נגישות