אטפלד: ''רוצים לחזור לעניינים'', קארצב יפתח בהרכב?ליאור רפאלוב: ''יש הבנה עיוורת ביני לוינסנט קומפני''קינגסלי קומאן עבר ניתוח בעקבות בעיה לבבית קלהקאמסו מארה: ''הבחירה בבית"ר י-ם היא בחירת הלב''פלה מתאושש: ''תודה לכולם, ממשיך להחלים ולחייך''עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''
עדן בלכר ושלי בובריצקי (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)

אחרי הבטחת הקריטריון: בובריצקי ובלכר נחתו בישראל

שני | | 21:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הדואט של נבחרת ישראל בשחייה אמנותית חזרו לארץ אחרי שהבטיחו מקום באולימפיאדת טוקיו, בלכר: ''חיכינו לתחרות הזאת הרבה זמן. כל פיפס קטן השפיע, היה צמוד''. בובריצקי: ''אנחנו חדורות מטרה להתקדם''

הדואט של נבחרת ישראל בשחייה אמנותית, שלי בובריצקי ועדן בלכר, נחתו הערב (שני) בישראל אחרי שהשיגו את הכרטיס למשחקים האולימפיים בתחרות ההעפלה בברצלונה. השחייניות והמאמנת סבטלנה בלכר זכו לקבלת פנים חמה בנמל התעופה בן גוריון מחברותיהן לנבחרת שהגיעו לברך אותן על ההישג.

עם הנחיתה, אמרה עדן בלכר: "זו תחרות שחיכינו לה הרבה זמן, אחרי שהיא נדחתה הרבה מאוד פעמים. תמיד היה ספק, זה לא היה 100 אחוז אף פעם, באנו לשם בידיעה שאנחנו כנראה נעשה את זה, אבל תמיד יכול לקרות משהו. כל הדואטים באו עם רעל בעיניים, כולן רצו את זה בדיוק כמונו, אז כל פיפס קטן השפיע והכל היה ממש צמוד"

שלי בובריצקי הוסיפה: "זה מרגש, הייתה תחרות מאוד מציפה ברגשות ועם הרבה משקל. אנחנו שמחות שבאמת יצא לנו לעשות את ההופעה הכי טובה שהייתה לנו עד עכשיו ובתחרות הנכונה להראות את היכולות שלנו ועל מה שעבדנו כל כך קשה כל השנה הזאת. אנחנו עוד לא מעכלות שאנחנו בדרך לשם, אני חושבת שיקח לנו עוד קצת זמן. למרות שכביכול השגנו את המטרה שלנו, אנחנו חדורות מטרה להתקדם עוד ולשפר את הציונים שלנו ואת הביצוע שלנו לקראת טוקיו ואנחנו עם העיניים לשם".

נגישות