שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
נבחרת העתודה נשים (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

פורסם סגל נבחרת העתודה לנשים לצ'לנג'ר בהונגריה

חמישי | | 14:05    מאת מערכת ישראל ספורט

הנבחרת עד גיל 20 תפגוש את צ'כיה, הונגריה, ספרד, סרביה ואירלנד במסגרת הצ'לנג'ר שיתקיים בעיר שופרון. המאמן טל נתן: ''מרגש לחזור לעמדת המאמן, יש דור מוכשר. נשחק עם מה שיש ולא עם מה שאין''

נבחרת העתודה נשים תהיה הראשונה להיכנס למעגל התחרויות הקיץ הזה, כשביום שני תפתח את הופעותיה בצ'לנג'ר שיתקיים בהונגריה. הקיץ לא יתקיימו אליפויות אירופה במתכונת הרגילה. בשל משבר הקורונה, כל אליפות פוצלה למספר בתים במדינות שונות וכך נבחרת התעודה נשים שהייתה אמורה לשחק בדרג ב', תפגוש נבחרות מהחזקות באירופה, צ'כיה, הונגריה, ספרד, סרביה ואירלנד. הנבחרת תמריא היום לוינה ומשם תגיע בנסיעה לעיר שופרון בהונגריה שם יתקיימו המשחקים והם ישודרו בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל.

לקראת היציאה לטורניר אמר המאמן טל נתן: "זה מרגש לחזור לעמדת המאמן בנבחרת וזו גאווה. התמזל מזלנו של הבנות ושלי לפסגת האריות של אירופה עם ספרד, הונגריה, צ'כיה וסרביה, מעצמות על בכדורסל נשים. לנו כנבחרת ישראל, זה קיץ מאוד משמעותי כי כל משחק כזה שווה כמות גדולה של משחקים בדרג ב' ונגד נבחרות כמו קפריסין ושוויץ. לכן אנחנו מתייחסים לזה כאליפות אירופה לכל דבר ועניין ונשתדל לנצח כמה שיותר משחקים ולחזור יותר טובים מהטורניר הזה".

נבחרת העתודה נשים (עודד קרני, איגוד הכדורסל)
המאמן הוסיף: "רוב השחקניות פה יהיו שחקניות נבחרת ישראל נשים ולכן זה מאוד משמעותי עבורן להבין איפה הן נמצאות ונגד מי הן ישחקו בעוד שנתיים באליפות שתתקיים בישראל. יש לנו דור מוכשר מאוד. יש לנו חיזוק של אמי רינת וירדן גרזון מנבחרת הנערות ואנחנו מתמודדים עם חסרון של עדן ציפל הפצועה וליאור גרזון עם ענייני לימודים בקולג' בארה"ב והן יכלו לעזור. אבל למדתי כמאמן והבנות יודעות שנשחק עם מה שיש ולא עם מה שאין".

הסגל המלא: גיל אייזנר (קפטנית), שירה חג'ג', נעה גבעון, אמי רינת, דניאל קארש, תמר בר-גל, ירדן גרזון, מאי רווח, תמר קופילביץ, נור כיוף, ניצן עמאר, שני ברמן. מאמן: טל נתן. עוזר מאמן: עומרי צירלין. פיזיוטרפיסטית: יונת עסיס. מאמן יכולות אישיות: אלחנן ביתן. מנהלת לילך וייס. ראש משלחת: אורה גלזר.

נגישות