מכבי חיפה המריאה לגרמניה, בכר ישנה את המערךסקוטלנד פרסמה את הסגל לישראל, מקטומיניי זומןליברפול: חלוץ העבר האגדי רוג'ר האנט מת בגיל 83ליאני חוזר מההשעיה, לייבוביץ' ישפוט את חיפה-ב''שאופ''א הודיעה: ''לא נעניש את מקימות הסופר ליג''מצוקת בלמים לפני סקוטלנד, מי יהיה הבלם השלישי?דור פרץ לא שותף, ונציה סיימה רק ב-1:1 עם טורינודני אבדיה: ''ווסטברוק הפך אותי לחזק יותר מנטלית''פוצ'טינו: ''אני מאמין שמסי יהיה בסגל למנצ'סטר סיטי''מכבי חיפה: קבוצת הנוער מתארחת אצל ז'לגיריס וילנה
נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה (אביחי חיים)

לאפורטה: ''מסי שמח במועדון ואעשה הכול להשאירו''

ראשון | | 23:31    מאת מערכת ישראל ספורט

נשיא ברצלונה השיק את התערוכה המיוחדת של הבלאוגרנה בחולון והתייחס לעתידו של הפרעוש: ''חייבים לכבד את חוקי הפייר פליי. ת''א או ירושלים? לא משנה לנו''. ג'ורדי קרויף: ''אני תמיד שמח לחזור לישראל''

תערוכת ברצלונה נפתחת לראשונה בעולם בהיכל הטוטו בחולון. התערוכה - שהושקה הערב (ראשון) באירוע חגיגי - מתפרשת על שטח של 1500 מטרים ובתוך התערוכה יוכלו המבקרים לעבור בין החדרים השונים ולהרגיש כמו שחקנים במגרש. התערוכה האינטראקטיבית תוצג בחולון עד ה-31 באוגוסט.

השקת התערוכה (צילום: יח''צ)
נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה נכח באירוע החגיגי ובשיחה עם עיתונאים אמר על סוגיית ביטול המשחק מול בית"ר ירושלים: "הוחלט לדחות את משחק הידידות מול בית"ר בישראל מסיבות מסיומת ואני מכבד את זה. היה אינטרס שהקבוצה הראשונה של ברצלונה תגיע לשחק בישראל. בהתחלה היה דיבור שנשחק בתל אביב ולאחר מכן בירושלים. זה לא משנה עבורנו, אנחנו מכבדים את ישראל ואת כל הערים שבה ואוהבים את המדינה הזאת. הוא (משה חוגג) החליט לבטל את המשחק אבל אני בטוח שהקבוצה הראשונה של ברצלונה תגיע בקרוב לשחק בישראל, אני מכבד מאוד את נשיא המדינה".

על סוגיית הארכת החוזה של ליאו מסי, אמר לאפורטה: "יש שיחות איתו. אני מאוד מעריך את מסי כי אני יודע שהוא רוצה להישאר כאן. אנחנו עושים הכל בשביל זה וגם הוא. אנחנו חייבים לציית לחוקים של לה ליגה ואנחנו עושים את הטוב ביותר שלנו כדי לעמוד בזה. אני מקווה שזה יקרה בקרוב כי ברור שברצלונה רוצה שמסי יישאר. ברצלונה, מסי וללה ליגה, כולנו מכבדים אחד את השני ואני מאמין שכל מי שעומד מאחורי העניין עושה את הטוב ביותר שלו, אני מעריך את כולם. מסי שמח בברצלונה ואני מקווה לעשות את הטוב ביותר שלי כדי להחתים את מסי בברצלונה שוב".

איתי שכטר עם ג'ורדי קרויף (צילום: יח''צ)
המנהל המקצועי החדש ואקס מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף, אמר: "אני תמיד מתגעגע לישראל, ביליתי כאן במשך שש שנים, יש לי זיכרונות מתוקים מאוד. אני מרגיש כבוד שאחרי שנים אנשים זוכרים. אני תמיד שמח להגיע לישראל ולבלות את זמני כאן. אני מאוד שמח שהתערוכה הגיעה לכאן לישראל, אני בטוח שגם מועדון כמו ברצלונה. שיחקתי במועדון ואבא שלי שאני לא צריך להסביר מה הוא עשה למען המועדון הזה. באופן אישי זה כיף גדול שזה כאן. אני מתחיל את העבודה שלי בבארסה בחודש הבא".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות