מכבי חיפה המריאה לגרמניה, בכר ישנה את המערךסקוטלנד פרסמה את הסגל לישראל, מקטומיניי זומןליברפול: חלוץ העבר האגדי רוג'ר האנט מת בגיל 83ליאני חוזר מההשעיה, לייבוביץ' ישפוט את חיפה-ב''שאופ''א הודיעה: ''לא נעניש את מקימות הסופר ליג''מצוקת בלמים לפני סקוטלנד, מי יהיה הבלם השלישי?דור פרץ לא שותף, ונציה סיימה רק ב-1:1 עם טורינודני אבדיה: ''ווסטברוק הפך אותי לחזק יותר מנטלית''פוצ'טינו: ''אני מאמין שמסי יהיה בסגל למנצ'סטר סיטי''מכבי חיפה: קבוצת הנוער מתארחת אצל ז'לגיריס וילנה
אלכס שטילוב (עמית שיסל, הועד האולימפי בישראל)

שטילוב: ''זו הייתה ההופעה האחרונה שלי באולימפיאדה''

שבת | | 08:32    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

המתעמל הוותיק שהודח במוקדמות סיכם ארבע הופעות במשחקים האולימפיים: ''יש תחושת פספוס. אקדיש זמן למשפחה ואחר כך אקבל החלטות. מדליה לדולגופיאט? מקווה שיחזור עם חיוך, יש לו סיכויים טובים''

המתעמל הוותיק אלכס שטילוב הגיע לטוקיו במטרה לנסות בהשתתפות הרביעית שלו במשחקים האולימפיים להשיג מדליה, או לפחות לעלות לגמר בתרגיל הקרקע. לצערו, שטילוב בן ה-34 קיבל הבוקר (שבת) ציון משוקלל של 13.500 נקודות בלבד בתרגיל הקרקע ולא התברג בין שמונת הראשונים שעלו לגמר. 

לאחר התחרות רמז שטילוב על פרישה: "הרגשות מעורבים. יש תחושה של פספוס, לא הכל הלך כפי שתכננתי. בגדול עשיתי תרגיל מכובד, תרגיל שלם, והתחושות טובות בסך הכל. כנראה שלא תראו אותי על הקרקע כמתעמל יותר. זו הייתה ההופעה האחרונה שלי במשחקים האולימפיים. אני מעדיף לא להכריז על התוכניות שלי, אבל אני אשתדל להקדיש זמן למשפחה ואחר כך אקבל החלטות". על סיכויי המדליה של ארטיום דולגופיאט, אמר שטילוב: "אני מאוד מקווה שארטיום יחזור עם חיוך ויעשה את העבודה שהוא יודע לעשות. הוא כבר עשה את זה בעבר, ויש לו סיכויים טובים".

אלכס שטילוב (עמית שיסל, הועד האולימפי בישראל)
מאיגוד ההתעמלות נמסר: "יום המוקדמות הראשון בענף התעמלות המכשירים הסתיים עבור המתעמלים שלנו ואנחנו רוצים לקחת רגע ולעשות המון כבוד לאחד המתעמלים הכי גדולים שצמחו כאן בישראל, מי ששבר את תקרת הזכוכית בזירה הבינלאומית פעם אחר פעם והגיע להישגים חסרי תקדים בענף - אלכס שטילוב, שהתחרה הבוקר במוקדמות תרגיל הקרקע בטוקיו בפעם הרביעית בקריירה, והראה לכולנו במשך השנים, ובעיקר למתעמלים הצעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בענף, לאן התמדה, עבודה קשה ודבקות במטרה יכולים להביא אותם".

עוד הוסיפו בפוסט שהעלו לעמוד הפייסבוק: "מי שהיה שם לצידו היום בטוקיו הוא חברו לנבחרת של אלכס, ארטיום דולגופיאט, שצעיר ממנו בדיוק בעשר שנים וראה את אלכס עושה היסטוריה כשהוא מתאמן ומתחרה לצידו, והיווה עבורו השראה והבנה שגם הוא יכול להגיע לטופ שבטופ. לגמר הוא לא העפיל ובעצם סיים היום את המשחקים, וזאת ההזדמנות להגיד לו שאנחנו כל כל גאים בו ומעריכים את הדרך שהוא עשה ואת ההשראה שהוא מהווה עבור הדור הצעיר שלנו, שכבר קוצר הצלחות בינלאומיות וממשיך את דרכו".

נגישות