האיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץניצחון ליגה ראשון ליובנטוס, ונציה ופרץ הפסידו למילאן
ארטיום דולגופיאט (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

ארטיום דולגופיאט עלה לגמר הקרקע מהמקום הראשון

שבת | | 16:01    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

המתעמל הבכיר השיג ציון של 15.2 וסיים את המוקדמות במקום הראשון: ''התכווץ לי הגוף, אבל עשיתי את העבודה על הצד הטוב ביותר''. באולימפיאדה הרביעית שלו, שטילוב לא יהיה בגמר שיהיה בראשון הבא

האם אנחנו בדרך לעוד מדליה? ארטיום דולגופיאט העפיל היום (שבת) לגמר הקרקע במשחקים האולימפיים, מהמקום הראשון במוקדמות (!) לאחר שקיבל ציון גבוה בתרגיל שלו - 15.2. אלכס שטילוב סיים את דרכו כבר בשלב המוקדמות אחרי שהשיג תוצאה מעט מאכזבת מבחינתו - 13.5 - באולימפיאדה הרביעית שלו.

שטילוב עשה תרגיל טוב בסך הכל. הוא פתח עם שלושה וחצי ברגים ועוד חצי בורג, אך בפס השני יצא מעט מהמשטח. הישראלי המשיך לדאבל צוקהקרה יפה וסיים עם שניים וחצי ברגים, מה שהעניק לו ציון של 13.500, שבוודאות לא יספיק לו כדי לעלות לגמר. מיד אחריו עלה דולגופיאט למזרן. המתעמל הישראלי הבכיר נכנס טוב לתרגיל בפס הראשון, המשיך עם שילוב טוב של בורג וחצי ושניים וחצי והמשיך עם טריפל צוקהרה בפס השלישי. אחר כך הגיעו שני פסים טובים וסיום מצוין. על התרגיל הזה, דולגופיאט קיבל ציון נפלא של 15.200, וזה אמור להספיק לו כדי להעפיל לגמר בתרגיל הקרקע.

ארטיום דולגופיאט היום (עמית שיסל, הוועד האולימפי)
כרגע דולגופיאט מדורג במקום הראשון אחרי ששתי קבוצות סיימו ונותרה קבוצה אחת. 96 המתעמלים עורכים את תרגילי המוקדמות בשישה מכשירים: מקבילים, מתח, קרקע, סוס הסמוכות, טבעות וסוס הקפיצות. 24 בעלי הניקוד המצטבר הגבוה ביותר יעפילו לגמר הקרב-רב. בנוסף, שמונה הראשונים בכל מכשיר (עם הגבלה של שני מתעמלים למדינה) יעפילו לששת הגמרים הבודדים. בעוד שטילוב סיים את יום התחרויות, דולגופיאט המשיך גם לסוס הסמוכות, שם רשם תרגיל לא טוב. הוא נפל פעם אחת והשיג ציון של 12.766, שלא אמור להקנות לו מקום בגמר על המכשיר הזה.

דולגופיאט סיפר אחרי הקרב שלו: "הרגשתי מעולה היום. התרגשתי מאוד בהתחלה והתכווץ לי כל הגוף, אבל עשיתי את העבודה על הצד הטוב ביותר ואני שמח על כך. אני משתדל לא להסתכל על מה שקורה מסביב, היה לי חשוב לעשות את תרגיל הקרקע שלי על הצד הטוב ביותר וזה מה שקרה".

נגישות