הוגש כתב אישום נגד האוהד שתקף את גוטליב בפ''תהאיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץ
אבישג סמברג עם המדליה בטוקיו

סמברג: ''זה מטורף, עדיין לא מאמינה שזכיתי במדליה''

שבת | | 18:06    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

לוחמת הטקוואנדו (עד 49 ק''ג) הייתה נרגשת לאחר שזכתה במדליית הארד, הראשונה עבור ישראל בענף והראשונה של ישראל בטוקיו: ''עבדתי קשה כל הדרך, חלום שמתגשם''. שליח ישראל ספורט מדווח מטוקיו

לא רבים חשבו שהמדליה הראשונה בטוקיו 2020 תגיע דווקא מענף הטקוואנדו והנציגה היחידה בענף -  אבישג סמברג, אלא שהצעירה בת ה-19 הדהימה היום (שבת) את כל מדינת ישראל וגרמה ללא מעט אנשים לבכות מרוב אושר. למרות קרב קשה מאוד על מדליית הארד, סמברג גברה על יריבה טורקייה והצליחה להניף את דגל ישראל ביפן, כאשר היא המדליסטית הראשונה מהענף והמדליסטית העשירית של ישראל.

אבישג סמברג על הפודיום (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
סמברג הנרגשת אמרה במסיבת העיתונאים: "זה מטורף, זו הרגשה יוצאת דופן. אני באמת מרגישה בעננים. אני מאוד מרוצה מההופעה שלי היום. בשנה האחרונה לא הפסדתי בכלל, חוץ מהקרב היום עם התאילנדית, וזה דבר יוצא דופן בענף. אני מקווה להמשיך לנצח ושמחה זה השתלם עם מדליה אולימפית. אני יודעת שאני יכולה להוציא מעצמי יותר וחושבת שאני יכולה להביא בפעם הבאה זהב. אני עדיין צעירה. זה משהו בלתי נתפס ואני שמחה באופן כללי שנהניתי ביום הזה".

הלוחמת הישראלית הוסיפה: "המאמן שלי אמר לי לחשוב מי רוצה את זה יותר. שאם לא אלחם עכשיו, אצטער על זה כל החיים. אמר לי לתת הכל בכל שניה שנשארה, אז בזכות המאמן רציתי להוכיח. המאמן דאג להגיד לי את המשפטים הנכונים ועזר לי. מדליה אולימפית זה משהו שעדיין לא הבנתי שזכיתי בו. מחר בבוקר אתקשר להורים ולחבר, אגיד להם תודה ענקית. יש הרבה שהיו איתי בדרך, ואני אודה להם". 

נגישות