הוגש כתב אישום נגד האוהד שתקף את גוטליב בפ''תהאיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץ
קטי ספיצ'קוב כסגנית אלופת העולם (באדיבות הוועד האולימפי)

תתכוננו: שעות התחרויות של כל הישראלים ביום ראשון

שבת | | 19:35    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי מדליית הארד של סמברג שסידרה פתיחה מוצלחת, נציגנו בטוקיו 2020 רוצים להמשיך לרשום הישגים. ספיצ'קוב תתחיל את מאבקה על מדליה בים, טומרקין וגורבנקו בבריכה ושמאילוב בג'ודו. הכל בפנים

אחרי הזכייה המרשימה של אבישג סמברג במדליית הארד בטקוואנדו, המקום החמישי של שירה ראשוני בג'ודו והעלייה של ארטיום דולגופיאט לגמר תרגיל הקרקע מהמקום הראשון במוקדמות, המשחקים האולימפיים בטוקיו ייכנסו מחר (ראשון) לעוד יום תחרויות שיהיה הפעם אפילו גדוש יותר בנציגים ישראלים. לפניכם פירוט מדויק של השעות בהן יתחרו הספורטאים הישראלים.

4:00-14:20 ליהיא רז (התעמלות) - מוקדמות, נשים
4:20-7:20 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב ראשון נשים
4:40 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר פרפר נשים, חצאי הגמר
4:40 קסניה פוליקארפובה (בדמינטון) - משחק ראשון בשלב הבתים
5:00-8:30 גילי כהן (ג'ודו) - עד 52 ק"ג נשים, סיבוב ראשון + סיבוב שני + רבעי גמר
5:00-8:30 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, סיבוב ראשון + סיבוב שני + רבעי גמר
6:05-8:30 יואב כהן (שייט) - ניל פרייד גברים, שיוטים 1-3
6:05-7:30 שי קקון (שייט) - לייזר רדיאל נשים, שיוטים 1-2
7:00-9:00 סרגיי ריכטר (קליעה) - רובה אוויר ל-10 מטר גברים, מוקדמות
7:00-11:30 עומר שפירא (אופניים) - מירוץ אופני כביש נשים
9:00-10:00 ענת ליליאור (גלישת גלים) - סיבוב שני נשים
9:05-11:30 קטי ספיצ'קוב (שייט) - ניל פרייד נשים, שיוטים 1-3
9:30-10:10 סרגיי ריכטר (קליעה) - רובה אוויר ל-10 מטר גברים, גמר
11:00-13:50 גילי כהן (ג'ודו) - עד 52 ק"ג נשים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
11:00-13:50 ברוך שמאילוב (ג'ודו) - עד 66 ק"ג גברים, בית הניחומים + חצאי גמר + גמרים
13:00 אנסטסיה גורבנקו (שחייה) - 100 מטר גב נשים, מוקדמות
13:20 דניס לוקטב (שחייה) - 200 מטר חופשי גברים, מוקדמות
14:20 יעקב טומרקין (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות
14:20 מיכאל לייטרובסקי (שחייה) - 100 מטר גב גברים, מוקדמות

נגישות