מכבי חיפה המריאה לגרמניה, בכר ישנה את המערךסקוטלנד פרסמה את הסגל לישראל, מקטומיניי זומןליברפול: חלוץ העבר האגדי רוג'ר האנט מת בגיל 83ליאני חוזר מההשעיה, לייבוביץ' ישפוט את חיפה-ב''שאופ''א הודיעה: ''לא נעניש את מקימות הסופר ליג''מצוקת בלמים לפני סקוטלנד, מי יהיה הבלם השלישי?דור פרץ לא שותף, ונציה סיימה רק ב-1:1 עם טורינודני אבדיה: ''ווסטברוק הפך אותי לחזק יותר מנטלית''פוצ'טינו: ''אני מאמין שמסי יהיה בסגל למנצ'סטר סיטי''מכבי חיפה: קבוצת הנוער מתארחת אצל ז'לגיריס וילנה
נבחרת השליחים מיקס (סימונה קסטרווילארי, הוועד האולימפי בישראל)

נבחרת השליחים ב-4X100 מעורב מיקס עלתה לגמר

חמישי | | 14:41    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג מרשים: שיא ישראלי חדש ומקום בגמר 4x100 מעורב - גברים ונשים - עם 3:43.94 דקות וגמר היסטורי. אביב ברזלי קבעה 2:11.13 ועלתה לחצי ב-200 מטר גב, פרנקל סיים 21 במוקדמות 100 מטר פרפר

השחיינים הישראלים נכנסו למים היום (חמישי) במסגרת מקצי המוקדמות וקבעו שני הישגים אדירים ובראשם, ההעפלה של נבחרת השליחים המעורבת לגמר במשחה ל-100X4 מ'. הנבחרת שמורכבת מאנסטסיה גורבנקו (גב), איתי גולדפדן (חזה), גל כהן גרומי (פרפר) ואנדי מורז (חזה) הצליחה לקבוע זמן מצויין של 3:43.94 דקות, שיא ישראלי חדש. זהו הגמר השני של ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו והגמר האולימפי החמישי בסה"כ של שחיינים ישראלים.

אביב ברזלי בת ה-19 עלתה לחצי הגמר במשחה ל-200 מטרים גב לאחר שסיימה במקום ה-15 במוקדמות עם זמן של 2:11.13 דקות. ברזלי אמר: "זו הייתה קפיצה ראשונה שלי למים, חיכיתי כל השבוע לזה. שמחה שזה קרה. המטרה שלי לנסות להתברג כמה שיותר גבוה. אעבוד על תחושה טובה במים, אשאל את המאמנים שלי מה היה יותר טוב ומה היה פחות טוב וכך נדע להתכונן לחצי הגמר".

תומר פרנקל בן ה-20 סיים במקום ה-21 הכללי ב-100 מטרים פרפר לאחר שהשיג זמן של 51.99 שניות, 18 מאיות יותר איטי מהשיא שלו. פרנקל אמר לאחר המשחה: "לא היה חלק, הייתי קצת עייף בסוף. רציתי קצת יותר, אני יודע שאני שווה יותר. חוויה להתחרות פה, וזה משאיר אותי רעב להמשך. יש דברים שאני יכול לשנות, לא מסתכל מה היה אחורה. לאחר מכן אשב ואראה מה עשיתי לא טוב. הופעה ראשונה במשחקים? אני חושב שהנבחרת נתנה בסך הכל הופעה די טובה, היו שבירות שיאים. בפן האישי לא הכי מרוצה, חושב שאני יכול לתת ביצועים קצת יותר טובים. אבל הייתה חוויה".

נגישות