המטרה של מכבי ת''א: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''לחץ בקריית שמונה, נוסבאום: ''אני רוצה ניצחון בכל מחיר''בכר: ''רוצים למנף את הזכייה גם למשחק מול מכבי פ''ת''
יואב ג'ראפי (מוטי קדוש)

טענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתה

ראשון | | 20:07    מאת מערכת ישראל ספורט

הבוקר עו"ד חנן קינן פסק כי שוער אשדוד, שתבע מהאדומים יותר מ-3.3 מיליון ש''ח בעקבות ביטול ההסכם איתו בקורונה, יקבל פיצוי בסך 3 משכורות בלבד. הבורר גם קבע שג'ראפי לא עמד בנטל הקטנה הנזק

הבורר, עו"ד חנוך קינן, נתן היום (ראשון) פסק הבוררות בתביעה שהגיש שוער מ.ס אשדוד, יואב ג'ראפי, נגד מועדון הכדורגל הפועל תל אביב. התביעה הוגשה לאחר ביטול הסכם השחקן של ג'רפי, בשל טענת הפועל תל אביב, לסיכול ההסכם, בשל משבר הקורונה.

תביעת השחקן הייתה בסך של למעלה מ-3.3 מיליון ש"ח. הבורר חנוך קינן, קיבל את כל טענות המועדון, קבע כי ביטול ההסכם בשל סיכולו, נעשה כדין, וכן קבע כי השחקן לא עמד בנטל הקטנת הנזק המוטלת עליו על פי חוק.

לבסוף, הבורר בחר לעשות שימוש בסמכותו לפסוק מטעמי צדק, ופסק לשחקן פיצוי חד פעמי, בגובה 3 משכורות בלבד. המועדון יוצג ע"י היועץ המשפטי של המועדון, עו"ד משה בן-דת.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות