המטרה של מכבי ת''א: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''לחץ בקריית שמונה, נוסבאום: ''אני רוצה ניצחון בכל מחיר''בכר: ''רוצים למנף את הזכייה גם למשחק מול מכבי פ''ת''
יונתן כהן בפעולה (ישי נאמן)

כהן: ''מרגיש שהגיע השלב להתקדם מקצועית וכלכלית''

שלישי | | 08:24    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ מכבי ת''א הבהיר בפוסט באינסטגרם שהוא רוצה לצאת לחו''ל: ''השגתי כל יעד במכבי. רוצה להתפתח ולא יכול לתת למכשולים שניצבו בדרכי לעצור אותי. כשבאה הזדמנות לצאת לאירופה צריך לקחת אותה''

על רקע הסערה סביבו וחרושת השמועות בנוגע להתנהלותו בימים האחרונים, חלוץ מכבי תל אביב יונתן כהן פרסם הבוקר (שלישי) פוסט באינסטגרם והתייחס לעתידו. כהן מאוד רוצה לעזוב לקבוצה בחו"ל וישנם דיווחים חוזרים ונשנים באיטליה על כך שפיזה מליגת המשנה מעוניינת בו ואף הגישה הצעות שנדחו. 

יונתן כהן (ישי נאמן)
כהן כתב: "אני שחקן מכבי מגיל 6. תמיד הייתי ותמיד אהיה מכביסט בכל גופי ולכן אני חייב לעצור את מחול השדים שקורה כאן בימים האחרונים. מהיום שאני זוכר את עצמי זה רק מכבי.גדלתי במשפחה של מכביסטים ועל ערכי המועדון צמחתי. מעולם לא רציתי או האמנתי בצעדים קיצוניים ובטח שלא לעורר אנטיגוניזם, לא בתוך הקבוצה ולא מחוצה לה. תמיד אבחר בדרכי נועם".

החלוץ הוסיף: "בהזדמנות זו, אשמור לעצמי תהליכים פנימיים שהתנהלו והתעקשתי בכל הזדמנות שייעשו על הצד החיובי והמכבד ביותר. כל כדורגלן צעיר יודע שהחלום הכי גדול הוא לצאת לאירופה וכשמגיעה הזדמנות, צריך לקחת אותה בשתי ידיים. לנצח אודה ואעריך את מה שקיבלתי מהמועדון. עברתי עם מכבי חוויות שלא חשבתי שאחווה בחיים. הגשמתי כל יעד שהצבתי לעצמי,אליפויות, גביעים ועוד יעדים אישיים".

יונתן כהן מוחלף (ישי נאמן)
כהן המשיך וכתב שהוא רוצה לצאת לשחק באירופה: "עכשיו אני מרגיש שהגיע השלב להתקדם. קריירה של כדורגלן היא קצרה וצריך למקסם אותה ככל הניתן. מקצועית וכלכלית. אני משתדל לא להקשיב לרעשי רקע אבל אין לי ברירה. אני רוצה לפרוץ ולא יכול לתת למכשולים שניצבו בדרכי לעצור אותי. אני בן 25, ההזדמנויות הולכות ומצטמצמות".

החלוץ סיכם: "האוהדים בשבילי היו ויהיו כמו אוויר לנשימה. הבית שלי תמיד יהיה מכבי תל אביב. הכי קל להקשיב לרחשים ולהגיד 'הראש שלו לא פה והוא כבר באיטליה'. אני פה והייתי פה. הראש רוצה להתפתח ולהתקדם. לא על חשבון, ולא נגד. יש אדם מאחורי השחקן ומה שקורה הוא טבעי ולגיטימי. מקווה שאקבל את מלוא ההבנה והתמיכה מהקבוצה שנתנה לי ונתתי הכל בשבילה. אוהב אתכם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות