התחיל בקול תרועה רמה, הסתיים בקול ענות חלושהגמר גביע המדינה ייערך בטדי, חצאי הגמר בבלומפילדאליצור רמלה מול קייסרי, קלסי מיצ'ל בחוץ לחודשייםחוזר לליגת העל: טו הולוואי חתם במכבי ראשון לציוןהמשטרה עצרה 13 חשודים בגין הימורים בלתי חוקייםמטרת העל של מכבי ת''א: להחזיר את ולדימיר איביץ'ירושלים בסכנת הדחה, אריאל: ''משחק חשוב מאוד''אחרי דרמה: מכבי חיפה גברה 66:67 על מכבי רמת גןז'יז'יץ': ''אנחנו מוצאים את הכימיה וממשיכים להשתפר''''ניצחון חשוב ומשמעותי, מעיד על האופי של הקבוצה''
קומישינר ה-NBA, אדם סילבר (האתר הרשמי)

אדם סילבר: ''אנחנו צריכים לגנות את האנטישמיות''

חמישי | | 13:52    מאת מערכת ישראל ספורט

הקומישינר היהודי של ה-NBA לפני כנס ''מאוחדים דרך ספורט'' שיציין 85 שנים לברלין 1936: "עלינו להשתמש בכוח ההשפעה המשותף שלנו לטובה ונגד גזענות, במיוחד כאשר מתמודדים עם העלייה המטרידה''

הקומישינר היהודי של ה-NBA אדם סילבר התייחס היום (חמישי) למאבק באנטישמיות, לקראת כנס "מאוחדים דרך הספורט" שיקיימו המרכז לאימפקט יהודי, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וההסתדרות הציונית העולמית בשבוע הבא, 24.8.2021, לציון 85 שנים למשחקים האולימפיים של ברלין 1936.

סילבר אמר: "תפקיד הספורט בחברה הוא נושא שאנו מתגאים בו ב- NBA. הכוח המאחד הזה, מראה לנו שספורט הוא תחום שחשוב לקדם עכשיו יותר מתמיד, במיוחד כאשר אנו מתמודדים עם עלייה מטרידה של התבטאויות שנאה, אפליה, ואנטישמיות. עלינו להשתמש בהשפעות הקולקטיביות שלנו כדי לגנות את המעשים הללו".

האירוע "מאוחדים דרך הספורט", שיתקיים ביום שלישי בהיכל הVIP של מנורה מבטחים בשעה 17:00, ייאגד את בכירי ענף הספורט, הקהילה הדיפלומטית והחברה הציבורית בישראל, להנצחת מאורעות 1936 וניצחון הספורט על הצורר הנאצי.

במהלך האירוע שיתקיים במעמד הנשיא העשירי של מדינת ישראל ראובן (רובי) ריבלין, יו"ר המרכז לאימפקט יהודי רוברט זינגר, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שמעון מזרחי, ויו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל, ייערך שיח של בכירי ענף הספורט בישראל ובעולם יחד עם מנהיגים ודיפלומטים, על הצורך לפעול יחד בכדי למנוע ביטויי שנאה, גזענות ואנטישמיות במגרשי הספורט, ובחברה בכלל.

נגישות