מנצ'סטר יונייטד חזרה מ-2:0 ל-2:3 ביתי על אטאלנטהרשמית: אנסו פאטי חתם על חוזה בברצלונה עד 2027פשוט לא עוצר: שון וייסמן כבש משחק רביעי ברציפותמספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילד
המנכ''ל יוסי שרעבי (איתן דותן, ההתאחדות לכדורגל)

מנכ''ל ההתאחדות נפגש עם נציגות נבחרת הנשים

ראשון | | 13:11    מאת מערכת ישראל ספורט

יוסי שרעבי נועד עם הקפטנית קארין סנדל והשחקניות שי פרל ומיכל בין במטרה להבטיח תנאים מיטביים אפשריים לנבחרת בהכנות לקמפיין מוקדמות גביע העולם 2023. המנכ''ל: ''לא נהסס לעקור כל שורש רע''

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל יוסי שרעבי נפגש היום (ראשון) עם קפטנית נבחרת הנשים של ישראל קארין סנדל והשחקניות שי פרל ומיכל בין במטרה להבטיח תנאים מיטביים אפשריים לנבחרת בהכנות לקמפיין מוקדמות גביע העולם 2023, שיחלו במשחק ביתי של הנבחרת מול פורטוגל ב-19 בספטמבר. בהמשך יקיים שרעבי פגישה עם הגורמים השונים בהתאחדות האחראים לפעילות הנבחרת, אימונים ומשחקים, לתיאום המשך הטיפול.

מנכ"ל ההתאחדות, יוסי שרעבי, מסר: "השיח הבלתי אמצעי עם השחקניות וצוות הנבחרת הוא הדרך הטובה ביותר לתיאום ציפיות ולשמירה על קשר רציף שימנע תקלות כמו אלה שחווינו בשבוע האחרון. שמחתי לפגוש שחקניות מחויבות ושאפתניות שרואות בנבחרת את פסגת הקריירה וזכות גדולה. ההתאחדות לכדורגל רואה בכדורגל הנשים את אחד ממנועי הצמיחה הגדולים ביותר וחרף בעיות מבניות לא פשוטות תפעל לקידום הענף ולפיתוחו. לא נהסס לעקור כל שורש רע ולהרחיק מהענף כל מי שמבקש.ת לעשות בו שימוש פרטיקולרי שאינו לטובת הכלל. נבחרת ישראל חייבת להתנהל באופן מקצועי ונקי וזה מחייב לא רק את ההתאחדות לכדורגל. ערוץ התקשורת הישיר ביני לבין השחקניות והצוות יבטיח זאת".

קפטנית הנבחרת, קארין סנדל, הוסיפה: "להיות חלק מנבחרת ישראל זה החלום של כל שחקנית מהרגע בו היא דורכת על כר הדשא. הזכות הזאת מביאה עמה גם אחריות גדולה ואנחנו מודעות לה היטב. השתכנעתי כי ההתאחדות שואפת לתקן את הדרוש תיקון ולהעמיד לרשותנו את התנאים הטובים האפשריים לטובת קמפיין מוצלח וקידום הענף. הצעד הקיצוני בו נקטנו נבע מתוך רצון אמיתי להצליח והשיחה היום תסייע למטרה המשותפת של כולנו. מנכ"ל ההתאחדות הדגיש כי הדלת שלו פתוחה בפנינו בכל עת ואני בטוחה כי הקשר הישיר יתרום לניתוק הנבחרת מכל התערבות חיצונית שרק עלולה לפגוע בה".

נגישות