תואר אירופי ראשון: רומא זכתה בקונפרנס, 0:1 על פיינורדהפועל ב''ש חגגה גביע, ברקת: ''כל חלום אפשר לממש''אלעד חסין עזב את הפועל חיפה, יאמן את נס ציונהזהב ושיא ישראלי לגורבנקו בברצלונה, ארד לאביב ברזליבכר שר עם הקהל: ''לכם אין יום חלש, נתתם רק הצגות''סוף הקריירה? זלאטן נותח בברכו וייעדר כ-8 חודשיםמכבי חיפה: ''נשקול להמליץ לאוהדים שלנו לא להגיע לטדי''החלוץ הצעיר והמוכשר מהשכונה: הכירו את יהלי הרשקואבי אבן: ''ז'יז'יץ' לא ב-100%, זאת החלטה לא פשוטה''15 ספורטאים הצטרפו לקיר התהילה היוקרתי בווינגייט
המנכ''ל יוסי שרעבי (איתן דותן, ההתאחדות לכדורגל)

מנכ''ל ההתאחדות נפגש עם נציגות נבחרת הנשים

ראשון | | 13:11    מאת מערכת ישראל ספורט

יוסי שרעבי נועד עם הקפטנית קארין סנדל והשחקניות שי פרל ומיכל בין במטרה להבטיח תנאים מיטביים אפשריים לנבחרת בהכנות לקמפיין מוקדמות גביע העולם 2023. המנכ''ל: ''לא נהסס לעקור כל שורש רע''

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל יוסי שרעבי נפגש היום (ראשון) עם קפטנית נבחרת הנשים של ישראל קארין סנדל והשחקניות שי פרל ומיכל בין במטרה להבטיח תנאים מיטביים אפשריים לנבחרת בהכנות לקמפיין מוקדמות גביע העולם 2023, שיחלו במשחק ביתי של הנבחרת מול פורטוגל ב-19 בספטמבר. בהמשך יקיים שרעבי פגישה עם הגורמים השונים בהתאחדות האחראים לפעילות הנבחרת, אימונים ומשחקים, לתיאום המשך הטיפול.

מנכ"ל ההתאחדות, יוסי שרעבי, מסר: "השיח הבלתי אמצעי עם השחקניות וצוות הנבחרת הוא הדרך הטובה ביותר לתיאום ציפיות ולשמירה על קשר רציף שימנע תקלות כמו אלה שחווינו בשבוע האחרון. שמחתי לפגוש שחקניות מחויבות ושאפתניות שרואות בנבחרת את פסגת הקריירה וזכות גדולה. ההתאחדות לכדורגל רואה בכדורגל הנשים את אחד ממנועי הצמיחה הגדולים ביותר וחרף בעיות מבניות לא פשוטות תפעל לקידום הענף ולפיתוחו. לא נהסס לעקור כל שורש רע ולהרחיק מהענף כל מי שמבקש.ת לעשות בו שימוש פרטיקולרי שאינו לטובת הכלל. נבחרת ישראל חייבת להתנהל באופן מקצועי ונקי וזה מחייב לא רק את ההתאחדות לכדורגל. ערוץ התקשורת הישיר ביני לבין השחקניות והצוות יבטיח זאת".

קפטנית הנבחרת, קארין סנדל, הוסיפה: "להיות חלק מנבחרת ישראל זה החלום של כל שחקנית מהרגע בו היא דורכת על כר הדשא. הזכות הזאת מביאה עמה גם אחריות גדולה ואנחנו מודעות לה היטב. השתכנעתי כי ההתאחדות שואפת לתקן את הדרוש תיקון ולהעמיד לרשותנו את התנאים הטובים האפשריים לטובת קמפיין מוצלח וקידום הענף. הצעד הקיצוני בו נקטנו נבע מתוך רצון אמיתי להצליח והשיחה היום תסייע למטרה המשותפת של כולנו. מנכ"ל ההתאחדות הדגיש כי הדלת שלו פתוחה בפנינו בכל עת ואני בטוחה כי הקשר הישיר יתרום לניתוק הנבחרת מכל התערבות חיצונית שרק עלולה לפגוע בה".

נגישות