אלישע לוי: ''משחק מול בית''ר הוא אף פעם לא קל''נצר סיימה שישית בשולחן הקפיצות באליפות העולםעופרי ארד נפצע בקרסול, חשש שייעדר לתקופה ארוכהבנט יערוך בכורה בליגה, הערב: הקלאסיקו הישראלימשה חוגג: ''בלי ביטחון ביציעים, לא נעלה לכר הדשא''ניצחון דרמטי לוושינגטון על אינדיאנה, 2 נק' לאבדיהארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמוגביע העולם בקטאר: יעקב טומרקין זכה במדליית ארדקלינגר: ''בימים האחרונים השחקנים שלנו היו ב'היי''''
ישי עוליאל אחרי הזכייה (לידור גולדברג)

מרשים: ישי עוליאל זכה בטורניר הפיוצ'ר ברומניה

ראשון | | 17:27    מאת מערכת ישראל ספורט

טניסאי נבחרת הדייויס של ישראל ניצח בשלוש מערכות - 4:6, 6:4, 4:6 - את המדורג 2 בטורניר, ארתור קאזו מצרפת שדורג שני, גרף פרס בסך של 25 אלף דולר וסיפר: ''שמח על שבועיים טובים ואיכותיים שלי''

הישג מצוין לשחקן נבחרת הדייויס של ישראל, ישי עוליאל, שזכה היום (ראשון) בתחרות על סך פרסים של 25 אלף דולר, שהתקיימה ברומניה על מגרשי החימר.

עוליאל, שדורג 5 בטורניר, גבר 4:6, 6:4 ו-4:6 על המדורג 2, ארתור קאזו מצרפת בדרך לתואר בינלאומי ראשון השנה. בכך מסיים עוליאל, המתאמן באקדמיה של דודי סלע, שבועיים נפלאים אחרי ששיחק בגמר על סך 25 אלף דולר גם בשבוע שעבר בגרמניה.

עוליאל, שישחק השבוע בטורניר על סך פרסים דומה בפולין, אמר: "היה שבוע מעולה ברומניה, אני שמח שהצלחתי לחבר שבועיים בצורה טובה ואיכותית. אני ממשיך לעוד שתי תחרויות בתקווה לעשות תוצאות כמו בשבועיים האחרונים עם הרבה ביטחון".

נגישות