מנצ'סטר יונייטד חזרה מ-2:0 ל-2:3 ביתי על אטאלנטהרשמית: אנסו פאטי חתם על חוזה בברצלונה עד 2027פשוט לא עוצר: שון וייסמן כבש משחק רביעי ברציפותמספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילד
מארק מליאר עם המדליה (קרן איזיקסון)

פראלימפי: זהב שני ושיא עולם מרשים למארק מליאר

ראשון | | 11:16    מאת מערכת ישראל ספורט

כשבוע אחרי שניצח בגמר ל-200 חופשי, השחיין הישראלי סיים ראשון במרחק הכפול בזמן נהדר של 4:31.06 דקות, כשהוא שובר את שיא העולם שלו מלפני שנתיים. זו מדליה חמישית של ישראל ושלישית מזהב

היסטוריה ישראלית בבריכה: מארק מליאר סיים הבוקר (ראשון) עם זמן נדיר של 4:31.06 דקות במשחה הגמר ל-400 מטרים חופשי, כשהוא שובר את שיא העולם שלו מלפני שנתיים (4:33.64 דקות). מדובר במדליה חמישית לישראל (שלישית מזהב) ושנייה של השחיין הישראלי, שכזכור סיים כבר במקום הראשון על הפודיום ביום שישי אחרי שניצח בגמר ל-200 מטר מעורב אישי תוך שבירת שיא עולם נוסף.

מארק מליאר היום (קרן איזיקסון)
מליאר, שכבר הבטיח אחרי הזהב הראשון סכום מענק של 500 אלף ש"ח, יקבל כעת עוד מענק שהוא מחצית מהסכום של הזהב הראשון - 250 אלף ש"ח. בסך הכול, יקבל 750 אלף ש"ח ממשרד הספורט על הישגיו, וכן עוד 180 אלף ש"ח מבנק הפועלים ובסה"כ, 930 אלף ש"ח. מאמנו יעקב ביננסון יקבל מהבנק מענק של 90 אלף ש"ח. מדובר בזכייה ה-380 של ישראל אי פעם במשחקים הפראלימפיים והשנייה היום אחרי שמורן סמואל זכתה מוקדם יותר במדליית הכסף בחתירה בסירת יחיד ל-2,000 מטרים.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "מארק מליאר מטביע את חותמו ונכנס לשורה אחת עם גדולי הספורטאים הישראלים. שתי מדליות זהב במשחקים הפראלימפיים, שני שיאי עולם ועוד עתיד מזהיר למי שהחל בספורט דווקא כחלק מטיפול הידרו-תרפי בבריכה. מארק מוכיח שלא רק כישרון אישי הוא חשוב, אלא גם התמדה ורצון להגיע רחוק ככל הניתן ולנצח כל מגבלה. מארק, אנחנו מאוד גאים בך".

נגישות