האיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץניצחון ליגה ראשון ליובנטוס, ונציה ופרץ הפסידו למילאן
ניקולה וויצ'יץ' (אביחי חיים)

ניקולה וויצ'יץ': ''המצב מאתגר, המפתח הוא האוהדים''

חמישי | | 18:29    מאת רועי ינקלוביץ

בצ'ט חי ניסה מנהל הספורטיבי של מכבי תל אביב להסביר על ניסיונות המועדון להתמודד עם התפרצות הקורונה: ''יש בלאגן, אין לנו טרום עונה. זה קשה ככה''. הקבוצה ביטלה השתתפותה גם בטורניר ינאקופולוס

לאור מקרי ההדבקה בקורונה בקבוצה והשינויים הרבים במועדי משחקי ההכנה - כולל ההודעה הבוקר על ההחלטה לבטל את ההשתפות בטורניר ינאקופולוס, מכבי תל אביב החליטה להבהיר היום (חמישי) את הנושאים הבוערים. סמנכ"ל התקשורת של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, רועי גלדסטון, השיב בשידור חי בעמוד הפייסבוק של המועדון על השאלות שאתם האוהדים שלחתם לנו. במהלך השידור, הצטרף המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ', שהביא אופטימיות למרות המצב הנוכחי.
 


וויצ'יץ' הודה: "כן, יש לנו קצת בלאגן, אבל בסוף יהיה בסדר". סנטר העבר הקרואטי התייחס להשפעה של הקורונה על הקבוצה: "אין לנו טרום עונה, זה קשה. אף אחד לא רוצה להתמודד עם דברים כאלה. כנראה שלא יהיה לנו את השחקנים לפני ה-20 בספטמבר לאימון קבוצתי ראשון. זה מאתגר, זה משהו שאנחנו צריכים למצוא פתרונות חדשים עבורו ולשפר את הסבלנות שלנו, בגלל שאנחנו יודעים שזה יהיה קשה".

עם זאת, וויצ'יץ' רואה אור בקצה המנהרה, והוא בצבע צהוב: "אני רק מקווה לדבר אחד: שנקבל את האוהדים שלנו בהיכל בתפוסה מלאה וזה יכול לעזור לנו לצאת מהתסבוכת הזו. השחקנים תמיד משחקים טוב יותר בהיכל מלא, ואני מקווה שנבנה מבצר כמו שהיה לנו לפני שנתיים כשהיינו בלתי מנוצחים בבית. זה המפתח כדי לצאת מהבלאגן הזה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות