צמד ראשון למסי במדי פ.ס.ז', 2:3 לליברפול על אתלטיקונהריה ועירוני ר''ג מושלמות, מכבי חיפה ללא ניצחוןמנצ'סטר סיטי הביסה 1:5 את קלאב ברוז', צמד למחרזאבדיה: ''אני רוצה להיות הישראלי הראשון בפלייאוף''סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתי
האבוקות של אוהדי מכבי חיפה (ישי נאמן)

מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדין

שני | | 11:22    מאת מערכת ישראל ספורט

לא פחות משש קבוצות יעמדו לדין: הירוקים והצהובים על התפרעות אוהדים במשחק העונה, הנהמות לעבר קוואס לא הוזכרו. הפועל ובית''ר ירושלים על אירועי הדרבי, הפועל ת''א על השלכת חפצים וסכנין על הפארסה

תובע ההתאחדות לכדורגל החליט היום (שני) להעמיד את מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב, הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים ובני סכנין לדין משמעתי, בעקבות שלל אירועים שאירעו במחזור השלישי של ליגת העל. הדיונים יתקיימו ביום רביעי החל מהשעה 14:00, כאשר יש לציין שמכבי חיפה לא תועמד לדין על קריאות גזעניות לאחר שהנהמות של חלק מאוהדי הקבוצה כלפי ברנדלי קוואס לאחר שהאחרון הוחלף במשחק העונה בבלומפילד לא צוינו בדו"ח השופט רועי ריינשרייבר, המשקיף יריב טפר וכן, לא הוגשה תלונה מצד מכבי תל אביב.

אוהדי מכבי ת''א (ישי נאמן)
על המשחק בין מכבי חיפה (סעיף התפרעות אוהדים) למכבי תל אביב (התפרעות אוהדים ופגיעה ע"י אוהדים), נכתב: "עם עליית שחקני שתי הקבוצות לפתיחת המשחק נזרקו מספר גדול של אבוקות לדשא מיציע אוהדי מכבי חיפה (יציעים 4-5) שגרמו לעיכוב בפתיחת המשחק של שלוש דקות מאחר וגרמו לחור ברשת השער, בנוסף כתוצאה מזריקת האבוקות נשרף כבל של המצלמה מאחורי השער". עוד נכתב לגבי שני אירועים של זריקת חפצים לעבר עומר אצילי כשניגש לבעוט בעיטת קרן: "בדקה ה-74 הושלכו חפצים, בין היתר, כוסות משקה ומצת שפגע ברגלו אך לא גרם לנזק או פציעה. בתוספת הזמן לשריקת הסיום ניגש שוב עומר אצילי לבצע את בעיטת הקרן ושוב נזרקו לכיוונו חפצים כגון בקבוקים".

אוהדי הפועל ירושלים (ליאת אבשלומי)
על הפועל תל אביב (התפרעות אוהדים) נכתב: "בדקה ה-28 נזרק מהיציע המזרחי המאכלס את אוהדי הפועל תל אביב מצתים לכיוון שחקן מכבי פתח תקווה מרקוס דיניז". בית"ר ירושלים תעמוד גם היא על מספר סעיפים של התפרצות לשדה המשחק, ביניהם כמובן פריצתם של שני אוהדי הקבוצה לתחומי המגרש במחצית הראשונה והשנייה במשחק האחרון מול מכבי נתניה. הפועל ירושלים תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים לאחר שבדרבי האוהדים האדומים השליכו מטבעות, מצתים וחפצי פלסטיק לכיוונם של שחקני היריבה העירונית. בני סכנין תעמוד גם היא לדין - על איום קיום חובות הקבוצה הביתית (בנסיבות מחמירות) בעקבות פארסת דחיית שריקת הפתיחה בשעה ורבע, וכן על התפרעות אוהדיה על כך שהשליכו גלילי נייר לכיוונו של שחקן הפועל באר שבע, יוג'ין אנסה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות