סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחה
פאבל גולידוב (איגוד ההתעמלות בישראל)

פאבל גולידוב זכה בזהב ובארד בגראנד פרי הונגריה

ראשון | | 19:20    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמל בן ה-22 רשם הופעה טובה וזכה בשתי מדליות בקפיצות ובטבעות, בתחרות האחרונה לפני אליפות העולם. אלכס מיאקינין זכה במדליית הכסף בתרגיל המתח. וגם: הישגים מרשימים בענף האקרובטיקה

הישג מרשים: פאבל גולידוב זכה היום (ראשון) במקום הראשון על מכשיר הקפיצות עם ממוצע של 14.375 נקודות, לאחר שביצע שתי קפיצות מצויינות עליהן קיבל 14.5 ו-14.25 נקודות. מדליית זהב זו מצטרפת למדליית ארד בה זכה במכשיר הטבעות אתמול לאחר שקיבל את הציון 13.6 נקודות במכשיר זה.

אלכס מיאקינין עם מדליית הכסף (איגוד האתלטיקה)
בנוסף, אלכס מיאקינין (מכבי ת"א) זכה במדליית כסף בתרגיל המתח. מיאקינין קיבל ציון של 14.1 נקודות על המכשיר שחתם את התחרות וכאמור זכה במקום השני. אייל אינדיג, שהעפיל גם הוא לגמר זה, ביצע תחרות יפה וסיים חמישי, ואופיר נצר שהעפילה לגמר הקרקע סיימה במקום הרביעי המכובד. בכך סיכמה המשלחת הישראלית לגביע האתגר תחרות מצויינת בה העפילו המתעמלים והמתעמלות בכחול-לבן ל-15 גמרים וזכו בשלוש מדליות (גולידוב- זהב בקפיצות, ארד בטבעות וכאמור מיאקינין- כסף במתח).

בנוסף, במסגרת אליפות אירופה באקרובטיקה, שמתקיימת בפזארו, איטליה, זכתה המשלחת הישראלית בארבע מדליות, שתיים מזהב ושתיים מכסף. מאיגוד ההתעמלות נמסר: "עוד לא הסתיימה התחרות אבל אין ספק שישראל מוכיחה את עוצמתה בענף האקרובטיקה בכל זירה ובכל התחרויות הכי חשובות. אנחנו גאים בספורטאים, במאמנים ובאגודות ושמחים על העומק שיש בענף המיוחד הזה".

נגישות