סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחה
דני אבדיה בפעולה (האתר הרשמי)

דני אבדיה: ''ווסטברוק הפך אותי לחזק יותר מנטלית''

שני | | 23:32    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלי של וושינגטון השתתף ב-Media Day של הוויזארדס ופרגן לכוכב שעזב ללייקרס: ''דרש ממני הרבה וזה חישל אותי''. אבדיה הוסיף: ''עבדתי כמעט כל הקיץ, מוכן לכל תפקיד. אני חושב שנעשה דברים מיוחדים''

רגע לפני שיפתח את עונתו השנייה ב-NBA, דני אבדיה התייצב היום (שני) מול המצלמות כחלק מה-"Media Day" המסורתי של הליגה וסיפר על התחושות לקראת העונה החדשה בליגה הטובה בעולם.
 


הישראלי הודה בפתיחת דבריו לראסל ווסטברוק, שעזב הקיץ את הקבוצה לטובת הלייקרס ואמר: "אני להודות לו בגלל שהוא גרם לי להיות חזק יותר מבחינה מנטאלית. לשחק עם שחקן נהדר כמוהו לא היה קל. הוא דורש הרבה על הפרקט".

על הקבוצה עצמה: "אני חושב שאנחנו הולכים לעשות דברים מיוחדים העונה. אני מתרגש לראות מה הקבוצה הזו שווה. מבחינה אישית, אני מוכן לשחק בכל תפקיד שהוויזארדס יצטרכו ממני העונה".

נגישות