צ'לסי מחצה 0:7 את נוריץ', שלושער ובישול למאונטלינה גלושקו ושביט קמחי זכו בזוגות בפיוצ'ר נתניהאלישע לוי: ''משחק מול בית''ר הוא אף פעם לא קל''נצר סיימה שישית בשולחן הקפיצות באליפות העולםעופרי ארד נפצע בקרסול, חשש שייעדר לתקופה ארוכהבנט יערוך בכורה בליגה, הערב: הקלאסיקו הישראלימשה חוגג: ''בלי ביטחון ביציעים, לא נעלה לכר הדשא''ניצחון דרמטי לוושינגטון על אינדיאנה, 2 נק' לאבדיהארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמו
ג'יאני אינפנטינו ונפתלי בנט (חיים צח, לע''מ)

רה''מ בנט ואינפנטינו שוחחו על רעיון אירוח המונדיאל

שלישי | | 21:06    מאת מערכת ישראל ספורט

נשיא פיפ''א נפגש עם ראש הממשלה, השניים דיברו על האפשרות שישראל תיקח חלק באירוח ב-2030 עם מדינות האזור ובראשן איחוד האמירויות. במקביל, ג'יאני אינפנטינו נועד גם עם נשיא המדינה יצחק הרצוג

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נפגש היום (שלישי) עם נשיא פיפ"א, ג'אני אינפנטינו, בלשכתו בירושלים. ראש הממשלה ברך את נשיא פיפ"א לרגל ביקורו הראשון בישראל.

בשיחתם, העלה נשיא פיפ"א את הרעיון כי ישראל תיקח חלק, בנוסף עם מדינות האזור ובראשון איחוד האמירויות, באירוח משחקי המונדיאל בשנת 2030.

עוד השתתפו בפגישה בכירי הממשל האמריקני לשעבר: מזכיר האוצר האמריקני לשעבר, סטיבן מנוצ'ין, ושגריר ארה"ב בישראל לשעבר, דיוויד פרידמן. בנוסף, נפגש אינפנטינו עם נשיא המדינה, יצחק הרצוג.

נגישות