יצחקי הצדיק את מחאת האוהדים: ''זאת לא מכבי ת''א''ממשיכה לקרטע: 1:1 למכבי ת''א מול הפועל נוף הגלילליגת העל: הפועל ב''ש - הפועל ת''א 1:2 (סיום)הפועל י-ם קיימה את הביקור המסורתי בביה''ח הדסהספרופולוס: ''יודעים שהאתגר קשה, נגיע להילחם חזק''עדיין ללא מאמן: מכבי תל אביב מארחת את נוף הגלילרשמית: ארווין קומאן התפטר מאימון בית''ר ירושליםסופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבאבכר: ''יש מה לשפר, אבל הכי חשוב שכבשנו הכי הרבה''הערב ב-20:15: הפועל ב''ש מארחת את הפועל ת''א
אוהדי בית''ר ירושלים בבלומפילד (ליאת אבשלומי)

החשודים מבלומפילד הורחקו לשלושה חודשים בלבד

חמישי | | 12:25    מאת מערכת ישראל ספורט

ככה יוצרים הרתעה? למרות שהמשטרה ביקשה הרחקה לשנה, שני החשודים במעורבות בקטטה ביציע של אוהדי בית"ר בבלומפילד ספגו עונש קל בבית המשפט. אחד מהם קיבל צו הרחקה ל-30 יום מהאוהדת

ענישה מקלה לחשודים במעורבות באירועי האלימות החמורים ביציע של אוהדי בית"ר ירושלים בבלומפילד ביום שני האחרון: שני החשודים שנעצרו בחשד למעורבות בתקיפה אלימה של אוהדים אחרים של הקבוצה מהבירה הורחקו היום (חמישי) ל-90 יום בלבד מהמגרשים - זאת למרות שהמשטרה דרשה מבית המשפט הרחקה לשנה. שמותיהם של השניים אסורים לפרסום, כאשר האוהד שהיכה את מהאישה קיבל צו הרחקה ממנה ל-30 ימים ושוחרר מהמעצר. במקביל, במשטרת ישראל הבטיחו שיהיו מעצרים נוספים בימים הקרובים.

בבית"ר ירושלים הגיבו בחריפות לעונש: "העונש שניתן היום הוא יריקה בפניהם של אוהדי בית"ר ירושלים שנפצעו בבלומפילד ולכלל אוהדי הכדורגל בישראל ועומד בניגוד גמור לכל ההצהרות וההבטחות שפוזרו בימים האחרונים. בית"ר ירושלים קוראת לשר לביטחון פנים, לשר התרבות והספורט, לשר המשפטים ולכל הגופים הרלוונטיים לפעול באופן מהיר ונחרץ על מנת להחמיר את הענישה ולמנוע את התקיפה הבאה לטובת תרבות הספורט והחברה הישראלית. אם הגישה הזאת תימשך, התקיפה הבאה היא עניין של זמן".

אוהדי בית''ר ירושלים בבלומפילד (ליאת אבשלומי)
יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון מסר בתגובה לענישה המקלה: "רק יד קשה תעצור את האלימות בחברה שלנו. אדם שהיה מתחיל קטטה בבית קפה או מדליק אבוקה בתיאטרון מעולם לא היה מקבל ענישה כל כך קלה. הכדורגל הישראלי, כספורט הפופולרי בישראל, חייב להיות מוגן ע"י מערכת בתי המשפט במטרה ליצור תקדים משפטי אגרסיבי ולמנוע את התפשטות מחלת האלימות במדינה שלנו".

כלפון הדגיש: "לצד פעילות האכיפה היום-יומית שנדרשת מהמשטרה ולצד הקנסות המנהליים כנגד התנהגות אלימה של עבריינים ביציעים, לעונשים אותם מערכת בתי המשפט תטיל יש חשיבות מכרעת בהמשך קיום משחקי הכדורגל כמקום חווייתי ובטוח למשפחות ולילדים. בכוונתי לפנות לשר המשפטים ולנשיאת בית המשפט העליון במטרה להחמיר עונשים עתידיים ולהבהיר את החשיבות שבמלחמה בעבריינים במגרשי הספורט".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות