שער בכורה לתומר חמד במדי ווסטרן סידני וונדררסבדקה ה-87: ריאל מדריד חזרה מפיגור ל-1:2 על סביליהנאפולי הביסה 0:4 את לאציו, הפסד שני ברציפות למילאןשלושה בישולים לליאו מסי, 1:3 לפ.ס.ז' על סנט אטייןבכר: ''זה כבוד גדול להיות מוזכר בהקשר של הנבחרת''מכבי חיפה חזרה מפיגור ל-1:3 על הפועל תל אביב בחוץיצחקי: ''אני מקווה שיבוא מאמן, כל השיער שלי כבר לבן''חזרה לעצמה: מכבי ת''א ניצחה 1:3 את הפועל חיפהגודס: ''יש פה פוטנציאל גדול'', חשש לקרע בשריר לגינתלברקוזן התבססה במקום השלישי עם 1:3 על לייפציג
אצטדיון בלומפילד (ישי נאמן)

הוגשה הצעה לקיים את גמר הקונפרנס בבלומפילד

שלישי | | 15:01    מאת אדי חליאבין

חברי ההנהלה התבשרו כי ישנן עוד חמש התאחדויות שמקוות לארח את גמר המפעל לעונת 2022/23. הוארך ההסכם עם מנהלת הליגות בשנה נוספת, מספר הזרים עשוי להשתנות. מונתה מנהלת טכנית לנשים

חברי וחברות הנהלת ההתאחדות עודכנו בישיבה שהתקיימה היום (שלישי) כי ההתאחדות הגישה הצעה לאירוח גמר הקונפרנס ליג באצטדיון בלומפילד בעונת 2022/23. חמש התאחדויות נוספות, יחד עם ישראל, עלו לשלב הבא - קפריסין, צ'כיה, יוון, צפון אירלנד וסלובקיה. עד סוף פברואר 2022 צריכה כל אחת מההתאחדויות את הצעתה הסופית לאירוח. את הנושא מוביל גיא פורטניאגין, ראש אגף הנבחרות בהתאחדות.

הנהלת ההתאחדות לכדורגל גם אישרה פה אחד את הארכת ההסכם עם מנהלת הליגות בשנה נוספת. יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, הבהיר כי השנה הקרובה תנוצל על ידי ההתאחדות כדי לקבוע את עמדתה בנושאים שונים - מספר הזרים בליגות, מספר הקבוצות בכל ליגה, ליגות פיתוח ועוד - שיהיו חייבים להיות חלק מההסכם העתידי, ארוך טווח, עם מנהלת הליגות ככל שיושג כזה.

יו''ר ההתאחדות ארז כלפון (דוברות ההתאחדות)
במהלך הישיבה, הנהלת ההתאחדות אישרה את עקרונות הסכם ההתקשרות עם המנהלת הטכנית של ענף כדורגל הנשים, נורה האפטל משוויץ. ההסכם הוא לארבע שנים (שנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות, בשכר שנתי של 90 אלף דולר נטו). האפטל תהיה אחראית מקצועית על הענף כולו ובכלל זה נושא ההדרכה. האפטל היתה בארץ בשבוע שעבר ואף נכחה במשחק נבחרת הנשים מול גרמניה באצטדיון המושבה.

מנכ"ל ההתאחדות יוסי שרעבי אישר במהלך הישיבה כי נעשה מאמץ מול גורמים שונים בממשלה לקבלת תמיכה הולמת לאירוח טורניר אליפות אירופה עד גיל 17 ב-2022. הנהלת ההתאחדות גם אישרה את סגל השופטים הבינלאומיים לשנת 2022 והרשימה כוללת את אוראל גרינפלד, רועי ריינשרייבר, יגאל פריד, גל לייבוביץ', דוד פוקסמן ושניר לוי. מיתר שמש הינה השופטית הבינלאומית היחידה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות