עם מגן בשער: איי קומורו הפסידה רק 2:1 לקמרוןמזרחי: ''יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה''קובי רפואה: ''מועדון כמו הפועל ת''א חייב להיות בצמרת''הפועל ת''א במקום השלישי עם 0:2 על בית''ר ירושליםבני הרצליה במקום השני אחרי 71:80 על גלבוע/גלילחזרה לעצמה: 73:91 לרמת השרון על אליצור ת''אבדקה ה-91: הפועל פ''ת גברה 1:2 על סקציה נס ציונההביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים''הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא להראות פנים אחרות''אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''
שבתאי צור בגאורגיה (יח''צ: טוטו)

שבתאי צור קיבל תואר כבוד מאוניברסיטת קווקז טביליסי

רביעי | | 09:44    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר המועצה להסדר ההימורים בספורט קיבל תואר דוקטור לשם כבוד מטעמה של האוניברסיטה על תרומתו הגדולה ליחסי המדינות בקדנציות בהן כיהן כשגריר: ''סגירת מעגל מרגשת. מודה למשפחתי היקרה''

בסוף השבוע האחרון, יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט, הטוטו Winner, מר שבתאי קיבל תואר דוקטור לשם כבוד מטעמה של אוניברסיטת 'קווקז טביליסי' הגיאורגית. הבחירה בצור נעשתה על רקע תרומתו הגדולה ליחסי גיאורגיה ישראל בשתי הקדנציות בהן כיהן כשגריר ישראל במדינה, כקונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל ויועץ ראש הממשלה לענייני גאורגיה והקווקז ועד לימים אלו. צור, היה גם ממקימי קונגרס יהודי גרוזיה בישראל.

שבתאי צור בגאורגיה (יח''צ: טוטו)
הטקס נערך בקמפוס האוניברסיטה בטיביליסי במעמד שר החינוך והמדע של גיאורגיה, מיכאל צחנקלי, נשיא האוניברסיטה, קחה שנגליה וכן משלחת ישראלית שכללה את הרב הראשי של יהדות גאורגיה העולמית הרב יעקב גאגולאשוילי. כמו כן נכחו באירוע גם שרי ממשלה וחברי כנסת של גיאורגיה.

שבתאי צור, יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט, הטוטו Winner אמר לאחר קבלת תואר הדוקטור: "זוהי סגירת מעגל מרגשת עבורי, שלאחר כ- 70 שנים שנה מאז הולדתי במדינה אני חוזר ומקבל תואר ד"ר לשם כבוד על התרומה שלי ליחסים בין גיאורגיה לישראל. שנותיי כדיפלומט ישראלי במדינה היו לי כשליחות לקירוב בין העמים ולהפיכת היחסים למשמעותיים עבור שני הצדדים. אני רוצה להודות למשפחתי שליוותה אותי בכל השנים והייתה עבורי עוגן יציב לאורך כל הדרך."

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות