איגוד הכדורסל חתם על שת''פ היסטורי עם מדינה ערביתרוסלן ברסקי: ''כמובן שיש תחושת פספוס, רצינו לנצח''''יש הזדמנות לצמק את הפער, אסור לנו לבזבז את זה''מכבי ת''א שוב מעדה, גבי קניקובסקי: ''לא באנו רעבים''אדום מול צהוב: הדרבי התל אביבי השני של העונהאופיר קריאף קורא לקהל להגיע: ''מקווים שיהיה בסדר''מכבי חיפה: ''לא הופענו למשחק, חייבים ללמוד מזה''ניצחון שישי ברצף לפיניקס, מילווקי הסתדרה ללא יאניסעם שני שערים בתוספת הזמן: 2:3 לאתלטיקו על ולנסיהמארסיי במקום השני אחרי 0:2 על לאנס, ליל הפסידה
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

סופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבא

רביעי | | 12:33    מאת אדי חליאבין

המשטרה ונציגיו של בעלי בית''ר י-ם סיכמו על אורכה של הארכת המעצר הנוספת, חוגג עצמו שוב לא הגיע לדיון בבימ''ש השלום בראשל''צ. בדיון דובר על האפשרות להסיר את צו איסור הפרסום על עבירות המין

כמעט שבועיים לאחר שנעצר בפעם הראשונה, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג הובא היום (רביעי) להארכת מעצר בפעם השלישית. כמו בפעמיים הקודמות, גם הפעם הוא לא הגיע לדיונים בבית המשפט השלום בראשון לציון כדי שלא יצלמו אותו מובא בפני שופט. הסיכום שהושג בין המשטרה לעורכי דינו הוא הארכת המעצר לשבעה ימים נוספים, עד יום שלישי הקרוב. תובע המשטרה, אריאל פרידמן, מסר לשופט ארז מלמד דו"ח סודי לגבי התפתחויות בחקירה.

עורך דינו של חוגג, משה מזור, ביקש להורות על המשך איסור פרסום פירוט עבירות המין בהן נחשד חוגג. השופט ארז מלמד דחה את בקשת חוגג, והתיר לפרסום את פרטי עבירות המין, אולם הורה על עיכוב ביצוע החלטתו ב-48 שעות כדי לאפשר לו להגיש ערר על ההחלטה. עו"ד מזור טען "אכן יש חשדות, אבל הן רק חשדות, זה רק חשד סביר. בית המשפט, מבלי שאפרט יתר על המידה, והדברים כתובים בבקשה בפרוטרוט, מבין את התוצאה הרת האסון לתא המשפחתי. המשטרה יודעת מה יש בחומר החקירה נכון לעכשיו, היא יודעת שזה חשדות בלבד, שאנו במצב שהדברים צריכים להתברר. אם הדבר יתפרסם, המשמעות היא הרת אסון והנזק שייגרם הוא בלתי הפיך".

נזכיר כי חוגג נחשד בין היתר בעבירות של איסור הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים, מתן אלכוהול לקטינים ועבירות מין. במשטרה מעריכים כי התיק יבשיל לכדי כתב אישום ואף נודע כי גייסו עד מדינה. בנוגע לעבירות המין, לא ידוע כרגע על מתלוננות שמוכנות להעיד בנושא, אך גם כאן במשטרה פועלים על מנת לעבות את התיק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות