יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
שחקני נבחרת ישראל בכדורסל חוגגים (אתר FIBA)

הסכם שת''פ בין הרצליה מדיקל סנטר לאיגוד הכדורסל

שלישי | | 13:47    מאת מערכת ישראל ספורט

בית החולים הרצליה מדיקל סנטר ישמש כבית הרפואי של כל נבחרות ישראל - גברים ונשים החל מהעונה ולמשך השנתיים הבאות. יו''ר האיגוד עמירם הלוי: ''רפואה היא חלק מהספורט ולהפך, שמחים על השת''פ''

בית החולים הרצליה מדיקל סנטר יעניק חסות לאיגוד הכדורסל וישמש כבית הרפואי של כל נבחרות ישראל בכדורסל גברים ונשים - כך הודיע היום (שלישי) איגוד הכדורסל.

החל מהעונה ולמשך השנתיים הבאות, ישמש בית החולים הרצליה מדיקל סנטר לבית הרפואי של כל נבחרות ישראל גברים ונשים החל מהנבחרות הצעירות ועד הנבחרות הלאומיות, יעניק להם את כל המעטפת הרפואית הנדרשת וילווה אותן בכל הקמפיינים החשובים שעל הפרק -באליפויות אירופה ובמוקדמות גביע העולם.

מנכ"ל הרצליה מדיקל סנטר, דני אנגל: "כבית חולים השם דגש על מחוייבות אישית לצד מצוינות ואיכות, החיבור לשחקני ושחקניות הנבחרות שלנו היו טבעי עבורנו זוהי זכות וגאווה גדולה עבורנו ללוות הנבחרות".

יו"ר איגוד הכדורסל, עמירם הלוי: "רפואה היא חלק מהספורט ולהפך. אנו שמחים על שיתוף הפעולה החדש עם הרצליה מדיקל סנטר ומשוכנעים שנבחרות ישראל יקבלו את היחס והטיפולים הטובים ביותר, כפי שמגיע לשחקניות והשחקנים הטובים ביותר".

נגישות