לפני גמר ליגת האלופות: 0:0 ביתי לריאל מדריד מול בטיסשחייה אמנותית: מדליית כסף לישראל בגמר הסבב העולמידיווח: ''העברתו של מנור סולומון לפולהאם על סף פיצוץ''דניאלה פלג במקום החמישי באליפות אירופה בגלישהניצחון מהדאבל: הפועל אשדוד עלתה ל-1:2 מול רמה''שהפועל ירושלים עלתה ל-1:2 עם 60:87 על גלבוע/גלילמתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכנין
כדור כדורגל (Pixabay)

משרד הספורט אישר שדרוג של יותר מ-70 מגרשים

רביעי | | 13:18    מאת אדי חליאבין

בממשלה אישרו שדרוג מיידי של יותר מ-70 מגרשי כדורגל בעלות של כ-70 מיליון ש''ח. בין היתר תהיה התקנת תאורה והחלפת משטחים. השר טרופר: "ערים לצרכי הקבוצות''. המנכ''ל שרעבי: ''בשורה גדולה לענף''

משרד התרבות והספורט אישר הבוקר (רביעי) שדרוג מידי של יותר מ-70 מגרשי כדורגל בעלות של כ-70 מיליון שקלים. שדרוג המגרשים יבוא לידי ביטוי בטווח זמן קצר יחסית ויכלול התקנת תאורה והחלפת משטחי הדשא מסינתטי לטבעי. האישור הבוקר הוא תולדה לעבודה משותפת של ההתאחדות לכדורגל, בראשות המנכ"ל יוסי שרעבי, הסמנכ"ל אבי לוי והאחראי על המגרשים משה עגייב ומשרד התרבות והספורט.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "במשרד התרבות והספורט אנו ערים לצורך העז של מאות קבוצות בישראל בהשקעה ושדרוג תשתיות המגרשים.  אחת הדרכים המרכזיות להגיע להישגים גבוהים יותר עוברת בשיפור תשתיות הספורט בכל הארץ. אני מודה להתאחדות לכדורגל על העבודה המשותפת ואני גאה שתכנית שיפוצים רחבה יוצאת לדרך לרווחת הספורטאים והציבור הרחב".

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, יוסי שרעבי, אמר: "הבוקר הזה מביא עמו בשורה גדולה לפיתוח הכדורגל ולמימוש אחת מהמטרות האסטרטגיות של ההתאחדות לכדורגל – הגדלת מספר המשתתפים בענף. מצוקת המגרשים בישראל מוכרת וידועה והמהלך שהובילו שר הספורט וראשי המשרד יחד עם ההתאחדות היא חלק מתכנית אסטרטגית שגובשה יחדיו והיא נדבך מרכזי בשורת צעדים שסוכמו ועשויים להביא לתמורה גדולה בכדורגל הישראלי".

שרעבי הוסיף: "רשימת המתקנים שאושרה להם תמיכה, בתוספת עלות קטנה יחסית של הרשויות המקומיות, תביא גם לשדרוגם המשמעותי ותאפשר לא רק אימונים ומשחקים באיכות טובה יותר, אלא גם פתיחת קבוצות נוספות בעיקר בגילים הצעירים. החסם הכלכלי צומצם באופן ניכר ואני סמוך ובטוח כי כל הרשויות והמועדונים שלקחו חלק בתהליך יחלו כבר בזמן הקרוב בשדרוג המתקנים. כאמור, זהו נדבך מרכזי ובעתיד הקרוב יתווספו אליו שינויים נוספים משמעותיים על פי התכנית בדרך למציאות טובה בהרבה של הענף".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות