יותם הלפרין: ''יהיה חם בארנה, נבוא עם כל האנרגיות''פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקותניצחון שמיני רצוף לפיניקס, קליבלנד עצרה את מילווקימצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפה
לינוי אשרם ואיילת זוסמן עם הפסל (איגוד ההתעמלות)

פסל ייחודי בדמותה של לינוי אשרם הוצב במכון וינגייט

רביעי | | 14:13    מאת מערכת ישראל ספורט

המיצג הייחודי של האלופה האולימפית נחשף באולם האוהל המיוחד של ההתעמלות האמנותית. אשרם הייתה נרגשת: ''מודה על התמיכה, מקווה שנביא עוד הישגים. מה הדבר הבא? רחוב על שמי? אני לא יודעת''

באירוע שנערך היום (רביעי) על ידי איגוד ההתעמלות בוינגייט - המכון הלאומי למצוינות בספורט, העניקה הפסלת רחל וייצר פסלון שיצרה, למתעמלת האלופה האולימפית לינוי אשרם. האירוע נערך בנוכחות לינוי אשרם, המאמנת איילת זוסמן, יו"ר איגוד ההתעמלות אבי שגיא והמנכ"לית שרית שנער.

לינוי אשרם עם הפסלת רחל וייצר (באדיבות איגוד ההתעמלות)
לדברי האמנית הפסל נוצר לפני כשנתיים בהשראת מתעמלות אמנותיות וביום זכייתה של לינוי במשחקים האולימפיים החליטה להעניק לה אותו כהוקרה על הישגיה חסרי התקדים לאורך הקריירה ומדליית הזהב האולימפית בראשם. הפסלון מעוצב בדמות מתעמלת אמנותית האוחזת את מכשיר הסרט בידה, עשוי מיציקת אלומיניום בגודל של 1.0מ ×1.2מ' ועומד על קוביית עץ. 

אשרם הודתה לפסלת והעניקה זר פרחים בשם האיגוד לאות תודה. זוכת מדליית הזהב בטוקיו 2020 אמרה: "תודה על הפסל. נכנסתי וראיתי וזה מאוד יפה. תודה לכולם על התמיכה, לאיילת ואלה שעברנו דרך לא פשוטה. למרות כל הקשיים שעברנו ולא משנה מה שיהיה, מקווה שנביא עוד הישגים. מה הדבר הבא? רחוב על שמי? אני לא יודעת". 

האירוע החגיגי (באדיבות איגוד ההתעמלות)
יו"ר איגוד ההתעמלות, אבי שגיא: "כאשר הפסלת רחל וייצר פנתה אלינו בהצעתה הנדיבה להעניק ללינוי את הפסל, בכדי שיוצב בסמוך לאוהל ההתעמלות האמנותית, חשנו התרגשות והכרת תודה. אין ספק שאשרם הינה מהבולטות בענף ההתעמלות בישראל לאורך השנים. כאלופה אולימפית ומי שזכתה במעל 100 מדליות, כולל אליפויות עולם, אשרם בהחלט ראויה לכבוד שכזה".

נגישות