אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
שחקני ריאל מדריד חוגגים (האתר הרשמי)

מומחי ה-Winner מעריכים: ריאל מדריד תזכה בסופרקופה

ראשון | | 11:02    מאת מערכת ישראל ספורט

הבלאנקוס יפגשו הערב (ראשון, 21:00) בסעודיה את אתלטיק בילבאו בקרב מסקרן על הסופרקופה הספרדי. וגם: קריית שמונה פייבוריטית מול בית''ר ירושלים בליגת העל וליברפול צפויה לנצח את ברנטפורד באנגליה

היום (ראשון) נזכה להצגות כדורגל מהקבוצות הטובות ביותר במסגרת ליגת העל, הסופרקופה הספרדי והפרמייר ליג.

גמר הסופרקופה הספרדי ישוחק היום ב-21:0 ובו תפגוש אתלטיק בילבאו את ריאל מדריד. על פי מומחי ה-WINNER, ריאל מדריד תרד מכר הדשא עם הניצחון כאשר היא מחזיקה ביחס זכייה של 1.5, לעומת אתלטיק בילבאו שניצחונה מוערך ביחס של 4.4. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.55.
 


בליגת העל תפגוש בית"ר ירושלים את עירוני קריית שמונה ב-20:00 ומומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא עירוני קריית שמונה כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.7, לעומת ניצחונה של בית"ר ירושלים שמוערך ביחס של פי 3.6 תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.25.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של בית"ר ירושלים מוביל ירדן שועה עם יחס של פי 6, אחריו, אדווין ג'סי המוערך ביחס של פי 7 וגלאופלו פלייטר עם יחס של פי 9. את הצד של היריבה,  עירוני קרית שמונה, מוביל אמר שבירו עם יחס של פי 5.5, אחריו, מורגן פרייר עם יחס של פי 6 ורועי קהת המוערך ביחס של פי 7.
 


בפרמייר ליג תפגוש ליברפול את ברטנפורד ב-16:00, כאשר מומחי ה-WINNER מעריכים כי ליברפול תצא עם הניצחון מכר הדשא עם יחס של פי 1.2 יריבתה, ברטנפורד לעומת זאת, מוערכת ביחס של פי 8.4. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 4.8. 

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של ליברפול מוביל דייגו ג'וטה עם יחס של פי 3.5, אחריו, רוברטו פירמינו המוערך ביחס של פי 5 אלכס אוקסלייד צ'מברליין עם יחס של פי 6.5. את הצד של היריבה והמועמדת לניצחון, ברטנפורד, מוביל אייבן טוני עם יחס של פי 7.5, אחריו, בריאן מבואמו עם יחס של פי 10 יואן וויסה המוערך ביחס של פי 12.

משחק נוסף שישוחק במסגרת הפרמייר ליג בו תפגוש ווסטהאם את לידס ומומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא ווסטהאם כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.45, לעומת ניצחונה של לידס שמוערך ביחס של פי 4.6. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.7.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות