המחליף של ברדה: שלומי דורה מונה למאמן נוף הגלילממשלת בריטניה אישרה את מכירת צ'לסי לטוד בוליאופיר מרציאנו לא יפתח בגמר הקונפרנס ליג נגד רומאחגיגות גדולות בהפועל ב''ש, שממתינה להחלטת ברדהמכבי חיפה: ''עשינו עונה אדירה, אבל יש תחושת פספוס''נמנעה מסוויפ: דאלאס צימקה ל-3:1 מול גולדן סטייט בגמרעומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישיעשרות אבוקות הושלכו, עימות בין אוהדי חיפה למשטרה
מימין: מעוז וטל, מנכ״ל איגוד סקי המים, ליאור סופר, ואריק קפלן נשיא התאחדות ״אילת״ (פייסבוק אילת)

גולש העשור: ליאור סופר זכה בתואר היוקרתי

רביעי | | 12:18    מאת אביחי חיים

גולש הוויקבורד הישראלי הבינלאומי זכה בתואר של התאחדות סקי המים העולמי. סופר: ''מקווה להמשיך לתרום ולהביא כבוד''

גולש הוויקבורד הבינלאומי, ליאור סופר בן ה-36 זכה בתואר גולש העשור של התאחדות סקי המים העולמי.  זוהי הפעם הראשונה שגולש ישראלי זוכה בתואר. סופר התרגש ואמר: "זהו כבוד ענק! תמיד רציתי לעזור לספורט הישראלי לגדול, ואני מרגיש כאילו רק אתמול התחלתי לגלוש, אז מקווה להמשיך לתרום ולהביא כבוד"

עבור סופר זהו בהחלט הישג גדול מאוד לאחר שזכה כבר באליפות עולם במשך 3 שנים ברציפות ו-באליפות אירופה בבלגרד בשנת 2011 והוא ממשיך לייצג את ישראל בתחום שהפך להיות יותר ויותר פופלרי עם השנים. כיום הוא מתאמן תחת התאחדות אילת ואיגוד סקי המים, בהדרכת המאמן מוטי לוי במועדון "כבלים" להמשיך ולהוביל את ענף הסקי מים בישראל ובעולם. 

נגישות