מתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהבכר לשחקנים לקראת מכבי נתניה: ''חשוב לרדת לקרקע''דריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרח
שחקני בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

לפחות עד אחרי הפועל ת''א: לא צפויה מכירת שחקנים

שבת | | 09:35    מאת רועי ינקלוביץ

בית''ר ירושלים נמצאת בחוסר ודאות כלכלית ובמועדון לא מצפים להעברת כספים מסטפן מלול לפני תחילת המסחר באירופה ביום שני. וגם: מה הסיבה שהבקרה התקציבית לא יכולה להשתמש בערבויות של חוגג?

בצל המצב הכלכלי הלא ברור בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת משחק הליגה החשוב ביום שני (טדי, 20:30) נגד הפועל תל אביב באצטדיון טדי. בקבוצה מהבירה לא מצפים לקבל את הכספים מסטפן מלול עד תחילת שבוע המסחר באירופה (יום שני, ר"י), לכן שחרור שחקנים לא צפוי לפני המשחק נגד האדומים, חרף העובדה שחלק מהשחקנים כבר דיברו עם סוכניהם והתעניינו במעבר לקבוצות אחרות עקב אי הוודאות בקבוצה וחלון ההעברות הפתוח.

לבקרה התקציבית אין אפשרות להשתמש בכספי הערבויות שמשה חוגג הפקיד משום שהמשטרה הטילה עיקול על כל נכסיו בעקבות החקירה נגדו והתקופה בה ישב במעצר. אם לא יימצא רוכש, יימכרו שני השחקנים היקרים ביותר במועדון - ירדן שועה ואביאל זרגרי - ועם הכסף שייכנס לקופה ויחד עם קיצוץ רוחבי בקרב כל מקבלי המשכורת במועדון, צפויים בבית"ר להתנהל עם תקציב מצומצם עד תום העונה ועד מציאת רוכש. 

יימכר? אביאל זרגרי (ליאת אבשלומי)
ריצ'מונד בואצ'י, שהודח עם גאנה מהמשך משחקי אליפות אפריקה, ינחת בארץ היום (שבת) וצפוי לפתוח בהרכב. ג'וסוואה מחייאס שהתאושש מניתוח במולדתו ונצואלה לאחר שנפצע במשחק נבחרתו צפוי להיות בסגל הקבוצה לאחר שהחלים מהניתוח. מקס גרצ'קין ורועי הרמן חולים, וייעדרו מהמשחק בוודאות. איתמר ניצן , שהחלים מקורונה, צפוי לחזור לעמדת השער. מרקו יאנקוביץ' עדיין חש כאבים אבל בקבוצה יעשו מאמצים על מנת שישחק. בגזרת מכירת הכרטיסים אין עניין גדול כבעבר בקרב אוהדי בית"ר, למרות היריבות ארוכת השנים בין המועדונים. מנגד, הפועל תל אביב צפויה להביא לפחות 3,000 אוהדים לטדי.

בית"ר לא התאמנה אתמול (שישי) גם כדי להימנע מהפגנה של אוהדים נגדה וגם משום שהמשחק נגד הפועל תל אביב ביום שני. הקבוצה תתאמן עם צאת השבת הערב, בניגוד לשבוע שעבר שבה התאמנה בשבת, זאת לדרישתו של הבעלים משה חוגג, שבתקופתו הקבוצה לא מתאמנת בשבת. המקרה בשבוע שעבר היה יוצא דופן, הקבוצה התאמנה בבוקר שבת משום שלא היה זמן פנוי אחר במגרשים בבית וגן לפני המשחק בקרית שמונה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות