השלימה טרבל: הפועל אשדוד אלופה עם 1:3 על רמה''שפפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''ווילבקין: ''אוהדי הפועל לא אוהבים את ישראל, בואו לבכות''דאגה במכבי חיפה: ג'וש כהן עדיין בספק רב לגמר הגביעאמבאפה: ''סמכויות? אני רק שחקן. דברים השתנו השנה''רשמית: אדין טרזיץ' יאמן את בורוסיה דורטמונד עד 2025סוכם: סקציה נס ציונה תארח העונה באצטדיון בראשל''צחיים סילבס: ''פגשתי מועדון חזק, עזבו את העונה הבאה''
אנסטסיה גורבנקו היום (איגוד השחייה)

עלתה על מדים: אנסטסיה גורבנקו התגייסה לצה''ל

ראשון | | 12:54    מאת מערכת ישראל ספורט

אלופת העולם בבריכות קצרות התגייסה לטירונות מקוצרת בת שלושה שבועות שם תמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי. באיגוד הודו לצה''ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי

השחיינית אנסטסיה גורבנקו התגייסה היום (ראשון) לשירות חובה בצה"ל. אלופת העולם התייצבה במוזיאון חיל הים בחיפה ועברה את שרשרת החיול כנדרש. היא מתגייסת לטירונות מקוצרת של שלושה שבועות ותמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי.

כזכור, גורבנקו הייתה אמורה להתגייס כבר בסוף החודש שעבר, אולם בשל העובדה כי הייתה חיובית לקורונה גיוסה נדחה. היא עברה את ימי הבידוד כנדרש ומאז כבר חזרה לאימונים במסגרת מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט. כעת, במועד המוקדם ביותר שהתאפשר על ידי צה"ל, השלימה את הליך הגיוס.

מאיגוד השחייה נמסר: "איגוד השחייה מבקש להודות לצה"ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי, שהבינו את חשיבות קביעת מועד הגיוס מוקדם ככל האפשר, נרתמו לנושא וסייעו למצוא עבור השחיינית מועד חדש ומתאים סמוך ככל האפשר למועד המקורי".

נגישות