השלימה טרבל: הפועל אשדוד אלופה עם 1:3 על רמה''שפפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''ווילבקין: ''אוהדי הפועל לא אוהבים את ישראל, בואו לבכות''דאגה במכבי חיפה: ג'וש כהן עדיין בספק רב לגמר הגביעאמבאפה: ''סמכויות? אני רק שחקן. דברים השתנו השנה''רשמית: אדין טרזיץ' יאמן את בורוסיה דורטמונד עד 2025סוכם: סקציה נס ציונה תארח העונה באצטדיון בראשל''צחיים סילבס: ''פגשתי מועדון חזק, עזבו את העונה הבאה''
מאמן הפועל ראשל''צ, איסמעיל עאמר (אסף הופמן)

המשטרה עצרה שני חשודים בתקיפת איסמעיל עאמר

ראשון | | 16:05    מאת מערכת ישראל ספורט

לאור האלימות נגד מאמן ראשל''צ בתום ה-1:1 מול אדומים אשדוד, המשטרה הודיעה שעצרה שניים - תושב רמלה ותושב הרצליה בשנות ה-30 לחייהם. המנהלת קיזזה 25 אלף ש''ח מהכספים שמגיעים לאשדוד

אחרי התקרית המכוערת בסיום ה-1:1 בין הפועל ראשון לציון לאדומים אשדוד ביום שישי, המשטרה הודיעה היום (ראשון) שעצרה שני חשודים - תושב רמלה ותושב הרצליה בשנות ה-30 לחייהם - בחשד לתקיפתו של מאמן ראשון לציון, אימסעיל עאמר. השניים יובאו מחר להארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר היין.

מדוברות המשטרה (מרכז) נמסר: "שוטרי תחנת ראשון לציון פתחו בחקירה ביום שישי, עם קבלת דיווח בדבר חשד לתקיפת מאמן קבוצת כדורגל בתום משחק שהתנהל במגרש בעיר. בתוך כך, חוקרי המשטרה גבו עדויות ואספו ממצאים שונים, שהביאו למעצר שני חשודים במעורבות בתקיפה - תושב רמלה ותושב הרצליה בשנות ה-30 לחייהם".

עוד נמסר: "בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, בכוונת המשטרה להביאם מחר לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה להאריך את מעצרם. משטרת ישראל רואה בחומרה גילויי אלימות במגרשים ותפעיל את מגוון האמצעים והכלים הטכנולוגים העומדים לרשותה, כנגד מי שיסכן את שלום הציבור, תוך ניסיון להפוך אירוע תרבות לזירת קרב ונפעל למיצוי מלוא חומרת הדין עמם".

מאוחר יותר הודיעה מנהלת הליגות שקיזזה 25 אלף ש"ח המגיעים לאדומים אשדוד מכספי זכויות השידור. במכתב ששלח יו"ר המנהלת ארז כלפון למנכ"ל אשדוד מירב עייש, נכתב: "בסיום המשחק שנערך ביום שישי האחרון בין קבוצת הפועל ראשון לציון לקבוצתכם, נכנסו לזירת המגרש אנשים שהוגדרו על ידכם בטפסים שונים (שהועברו לשופט ולקבוצה המארחת) כבעלי תפקיד במועדון ותקפו באלימות פיזית את המאמן הראשי של הקבוצה היריבה, אירוע אשר רק בנס לא הסתיים בפציעה חמורה. צילומי האירוע סוקרו בהרחבה בכל כלי התקשורת תוך שהם גורמים לכל הצופים בהם ל הלם, זעזוע ורתיעה קשה ממותג הכדורגל הישראלי. כך, במקום שכלי התקשורת יעסקו בשערים הרבים והיפים שהובקעו במחזור, התמקדו כלי התקשורת אך ורק בהתנהלותם האלימה של מי שהוגדרו על ידכם כבעלי תפקיד באגודת הספורט אשדוד".

עוד נכתב: "אין צורך להכביר מילים על הנזקים החמורים אשר נגרמו למנהלת הליגות לכדורגל - האמונה על גיוס חסויות וקידום מותג הכדורגל הישראלי - כתוצאה מהתנהגות אלימה זו אשר זכתה לתהודה רחבה. התנהג ות זו פוגעת במאמצים הניכרים של המנהלת (והקבוצות החברות בה) לאתר בעלים, שותפים ונותני חסות מן העולם העסקי ומציגה את הכדורגל הישראלי באור אלים, עברייני, ומסוכן. לפיכך, בכדי לפצות (ולו חלקית) בגין הנזקים החמורים שנגרמו למנהלת ולמועדונים החברים בה כתוצאה מהתנהלותכם, החלטתי לקזז סך של 25,000 ש"ח (עשרים וחמישה אלף שקלים חדשים( מכספי זכויות השידור להם אתם זכאים וזאת תוך שמירה על מלוא זכויותיה של המנהלת לעניין זה בעניין מלוא הנזקים אשר נגרמו ויגרמו לה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות