אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
שר התרבות והספורט חילי טרופר במהלך הביקור (איגוד הכדורסל)

טרופר: ''בקרוב נעביר את חוק המאמנים, זה חשוב ביותר''

שלישי | | 16:02    מאת מערכת ישראל ספורט

בפגישת עבודה באיגוד הכדורסל, דיבר שר התרבות והספורט על החוק שעתיד לעבור בקרוב: ''בנינו תכנית חומש למגזר הערבי ותוקם ועדת ספורט נשים''. גרשון: ''הבסיס נמצא באגודות''. וגם: השאיפה לפריס 2024

שר התרבות והספורט חילי טרופר וראש המטה שלו גיא גוטמן, הגיעו היום (שלישי) לפגישת עבודה באיגוד הכדורסל. השניים סיירו במוזיאון הכדורסל שממוקם על גג האיגוד וקיבלו סקירה ממקימו מנשה הרמן, כאשר לאחר מכן התקיימה פגישת עבודה.

היו"ר עמירם הלוי סקר את פעילות האיגוד, כמויות השחקנים והפעילות הבינלאומית. המנהל המקצועי של נבחרות ישראל גברים, פיני גרשון, סיפר על המטרות שהציב לעצמו לקדם מאמנים ואמר: "המאמנים היום יותר טובים ממני. אנחנו בונים פרויקט מנטורים עם מאמנים כמו צביקה שרף, שילכו לאגודות השונות ויעזרו להם להתקדם כי הבסיס נמצא באגודות". גרשון סקר את פעילות נבחרות ישראל שכולן נמצאות היום בדרג א' והדגיש שהיום הבסיס של הנבחרת הבוגרת הם בוגרי הנבחרות הצעירות.

עמירם הלוי עם שמעון מזרחי והשר חילי טרופר (איגוד הכדורסל)
מוישלה ויינקרנץ דיבר על הכשרת מאמנים ופתיחת בית ספר למאמנים של האיגוד, סיפר על פעילות אגף הנשים, האקדמיה בוינגייט, מרכזי המצוינות ועוד. שרון דרוקר מאמן נבחרת הנשים אמר: "מקצועית אנחנו לא ברמה של אליפות אירופה, אבל הצבנו לעצמנו מטרה להיות תחרותיים באליפות ואנחנו מאמינים שהצלחה באליפות אירופה תעזור להביא ילדות רבות לענף".

ערן עטייה רכז האגף המקצועי וראש ענף 3X3 סיפר שהאיגוד הציב לעצמו מטרה להביא נבחרת, ככל הנראה נבחרת הנשים למשחקים האולימפיים בפריס 2024. בקיץ הקרוב יתקיים בפעם השנייה ברציפות בארץ, טורניר מוקדמות אליפות אירופה והשנה הוא יתקיים למרגלות החומות בירושלים, אחרי שבשנה שעבה הוא נערך בתל אביב. בשנה הבאה הכוונה היא לקיימו באילת.

הביקור היום (איגוד הכדורסל)
מנכ"ל האיגוד יעקב בן שושן ביקש שהאיגוד יהיה מעורב יותר בכל הקשור בבניית אולמות וקביעת אמות מידה. בפגישה גם נכח מ"מ יו"ר האיגוד שמעון מזרחי. השר טרופר סיכם את הפגישה: "אני אוהד כדורסל וחולה כדורסל. בקרוב נעביר את חוק המאמנים שבעיני הוא הדבר החשוב ביותר. ביננו תכנית חומש למגזר הערבי ותוקם ועדת ספורט נשים. אני מודה לאנשי האיגוד על האירוח".

נגישות