מתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהבכר לשחקנים לקראת מכבי נתניה: ''חשוב לרדת לקרקע''דריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרח
המחאה של אוהדי בית''ר ירושלים הערב

למעלה מ-200 אוהדי בית''ר הפגינו מול ביתו של חוגג

שלישי | | 20:54    מאת מערכת ישראל ספורט

צפו בתיעוד: בצל חוסר הוודאות המוחלט סביב עתידו של המועדון, האוהדים הפגינו מול ביתו של בעלי המועדון, קיללו ודורשים ממנו לקדם את המכירה. שלטים ''כל הקהל שונא אותך'' ו-''חוגג תשחרר'' הונפו במקום

בצל חוסר הוודאות המוחלט סביב עתיד המועדון ולאחר שהחל שחרור השחקנים הזרים והוכרז סכסוך עבודה על ידי ההסתדרות, יותר מ-200 אוהדי בית"ר ירושלים הגיעו הערב (שלישי) לביתו של משה חוגג. הם המשיכו לדרוש ממנו למסור את הקבוצה ולא חסכו ממנו גם בקללות וגידופים. במקום הונפו בין היתר שלטים עליהם נכתב: "חוגג תשחרר", "כל הקהל שונא אותך" ו-"איך היה בהדרים".

צפו בתיעוד (צילום: אור שחם): בתוך כך, אוהדי בית"ר ירושלים יזמו קמפיין חירום להצלת המועדון, כאשר הם מנסים לגייס שישה מיליון ש"ח במסגרת פרויקט מימון המונים ענק, על מנת להציל את הקבוצה מפירוק. יותר מ-93 אלף ש"ח גויסו נכון לשלב הזה. מארגני הקמפיין הסבירו: "קמפיין הגיוס יצליח והכסף יועבר להצלת המועדון רק במידה ו100% מהסכום יגוייס. מדובר על קמפיין של "הכל או כלום" המשמעות היא שצריך לגייס 6 מיליון תוך 65 ימים, אם לא נצליח כל התרומות חוזרות אוטומטית לתורמים".
 


עוד נמסר: "על מנת שהקמפיין יצליח כל דף פייסבוק, אינסטגרם, עמוד ספורט, סלב שאוהד בית"ר, רדיו (אלעד עמדי), אנחנו האוהדים צריכים להירתם ולפרסם בשיא הכוח ולהבין שבחודשיים הקרובים מתעסקים ומפרסמים בראש ובראשונה את הקמפיין. אנחנו האוהדים, לא יודע בדיוק על כמה מאות אלפים מדובר ברחבי המדינה אבל מספיק שכל אוהד ישים סכום חד פעמי של 100, 200 שקל ואנחנו נגיע ליעד והרבה יותר ממנו. אז פשוט עזבו חישובים של 'גם ככה הכסף ילך להנהלה', 'קודם אראה אם אנשים אחרים תורמים' ועוד תירוצים. תלחצו על הלינק ותתרמו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות