עומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישימלאדן קרסטאיץ' עוזב את מכבי ת''א, איביץ' יחליפו?מומחי הווינר מעריכים: מכבי חיפה תזכה בדאבל חלומיאוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבוג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסוןרשמית: מכבי נתניה מימשה את האופציה על רז שלמה
אצטדיון טדי בלבן (צילום: הנהלת האצטדיון)

שלג על עירי: אצטדיון טדי ומתחם בית וגן כוסו בשלג

חמישי | | 10:44    מאת רועי ינקלוביץ

בזמן שבית''ר ירושלים במרוץ לגיוס 8-9 מיליון ש''ח למניעת פירוק והקפאת הליכים, במועדון עוסקים גם במינוי מאמן ומימר הוא המועמד המוביל. בינתיים, הסופה ''אלפיס'' הביאה למראות מרהיבים ברחבי הבירה

בבית"ר ירושלים יבינו היום (חמישי) סופית את מצבה הכלכלי של הקבוצה, כאשר המטרה היא לקבל הלוואה בסך 6 מיליון ש"ח משני גופים שונים. אתמול עלה הרעיון שהרוכשים האמריקאים ילוו לקבוצה את הסכום, יתחילו בבדיקת נאותות, ואם ייקחו את הקבוצה בסוף ההליך - הסכום יירד מסכום רכישת הקבוצה ממשה חוגג. הנאמן עו"ד יצחק יונגר אמר לאנשי בית"ר בשיחות כי 8-9 מיליון ש"ח יאפשרו לקבוצה לסיים את העונה בלי ללכת להקפאת הליכים.

אצטדיון טדי בלבן (צילום: הנהלת האצטדיון)
מתחם בית וגן מושלג (מאיר הרוש)
במקביל לשיחות מול הקבוצה האמריקאית, מתנהלות שיחות עם אנשי עסקים ישראלים בניסיון לגייס מהם תרומות - אך רבים מהגורמים אליהם פונים בבית"ר, מסרבים לסייע למועדון כל עוד חוגג הוא הבעלים. חזית נוספת היא התנהלות מול הגוף המשדר, חברת צ'רלטון, לקבלת 5-6 מיליון שקל על חשבון כסף מזכויות השידור העתידיות שיגיעו לקבוצה, כאשר בית"ר תחזיר את הכסף בתקופה של שלוש שנים. כחלק מהפתרון נבדקת אפשרות להקדמת תשלומים מהמנהלת על חשבון השנים הבאות.

מתחם בית וגן מושלג (מאיר הרוש)
מתחם בית וגן מושלג (מאיר הרוש)
ובינתיים, סופת "אלפיס" הכתה הלילה בירושלים עם כמות נאה של שלג שירדה על הבירה, וכמובן גם לא פסחה על מתקני הספורט העירוניים. טדי נצבע כולו בלבן, וגם בית וגן, שם בית"ר ירושלים אמורה לקיים אימון בשעה 14:00. גם מתחם האימונים של היריבה העירונית, הפועל ירושלים, הפך ללבן כולו ובקבוצה מנסים להעביר את אימון הקבוצה למקום חלופי.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות