עומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישימלאדן קרסטאיץ' עוזב את מכבי ת''א, איביץ' יחליפו?מומחי הווינר מעריכים: מכבי חיפה תזכה בדאבל חלומיאוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבוג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסוןרשמית: מכבי נתניה מימשה את האופציה על רז שלמה
השחקנים מציינים את יום השואה הבינלאומי (באדיבות מנהלת הליגות)

שחקני ליגת העל מציינים את יום השואה הבינלאומי

חמישי | | 11:06    מאת מערכת ישראל ספורט

בליגת העל ציינו את יום השואה הבינלאומי תחת הסיסמא WeRemember#. יו''ר המנהלת: ''בעזרת הרשתות החברתיות השחקנים יכולים להיות חלק בחינוך הנוער. לשחקני הכדורגל יש כוח לשמר את זיכרון השואה''

שחקני ליגת העל מציינים גם השנה את יום השואה הבינ"ל שחל היום תחת הסיסמא WeRemember#. יום השואה הבינלאומי מצוין מדי שנה ביום בו שוחרר מחנה ההשמדה אושוויץ מידי הנאצים ובמנהלת מתגייסים יחד עם הקונגרס היהודי העולמי להעלאת המודעות ולשימור זכר השואה. השנה כחלק מהפרויקט הוארו גם חומות ירושלים, מגדלי עזריאלי, עירית תל אביב, מטה משרד החוץ ומבנים נוספים בארץ ובעולם וביניהם הרייכסטאג בגרמניה והפרלמנט האוסטרי.

במסגרת הקמפיין, יעלו שחקני הקבוצות לרשתות החברתיות, תמונות בהן הם מצולמים עם הסיסמא WeRemember# במטרה להעלות את המודעות למאבק באנטישמיות ובגזענות. הקבוצות ישלבו את התמונות ברשתות החברתיות שלהן במטרה להציף את הרשת בזיכרון השואה ולהפוך אותו ל"מוביל" כפי שנעשה בשנים עברו, מתוך מטרה להגביר את מודעות של הדור הצעיר שמחובר לרשתות החברתיות.

יו"ר המנהלת ארז כלפון: "לצערי גם השנה אירועים אנטישמיים זעזעו את העולם ואנו לא יכולים לעמוד מנגד. לשחקני הכדורגל שלנו יכול להיות חלק גדול בחינוך בני נוער תוך ניצול כוחם ברשתות החברתיות ויחד עם קבוצות ליגת הבורסה לניירות ערך והשחקנים נעשה הכל כדי לזכור ולא לשכוח!"

נשיא הקונגרס היהודי העולמי, רון לאודר: "מטרתנו היא לשמר את זיכרון השואה, במיוחד כשמספר הניצולים ועדים ממקור ראשון ממשיך להצטמצם, על ידי חינוך העולם על זוועות השואה אנחנו עוזרים להבטיח שהיא לעולם לא תחזור על עצמה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות