עומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישיעשרות אבוקות הושלכו, עימות בין אוהדי חיפה למשטרהמלאדן קרסטאיץ' עוזב את מכבי ת''א, איביץ' יחליפו?מומחי הווינר מעריכים: מכבי חיפה תזכה בדאבל חלומיאוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבוג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסון
שחקני הפועל ת''א חוגגים (ליאת אבשלומי)

עד שתשלם לבואטנג: הפועל ת''א לא תוכל להתחזק

חמישי | | 09:11    מאת אביחי חיים

הבקרה התקציבית הודיעה לאדומים כי לא יוכלו לרשום שחקנים חדשים בחלון ההעברות של ינואר עד שלא ישלמו חוב של 60 אלף יורו לשחקנם לשעבר בואטנג. וגם: המתווה למנויים בעקבות סגירת שערים 4-5

הפועל תל אביב קיוותה לצרף שחקני חיזוק בחלון ההעברות של ינואר, אך הבקרה התקציבית הודיעה היום (חמישי) לאדומים כי הקבוצה לא תוכל לרשום שחקני חיזוק חדשים עד אשר היא תשלם חוב של כ-60 אלף יורו לשחקנם לשעבר עמנואל בואטנג. השחקן הגנאי, ששיחק שלוש עונות בשורות האדומים, תבע אותם בפיפ"א על כספים שהיו מגיעים לו ולבסוף זכה בתביעה. 

בואטנג בן ה-24 שיחק אמור במשך שלוש עונות בהפועל תל אביב עד שעבר לפני כחצי שנה לאלפסבורג השבדית. בניגוד לפסקי בוררות אחרים כמו מאור בוזגלו, הפועל תל אביב לא יכולה לטעון שהנושא עדיין עומד ותלוי בבית משפט ולא חלוט, שכן על החלטת פיפ"א אין אפשרות ערעור ובמועדון יצטרכו כעת לטפל בנושא אם ברצונם להתחזק בשחקני חיזוק עד תום החלון ב-3 בפברואר.

יש לציין שבהפועל תל אביב גם כך המצב הכלכלי לא מאפשר יותר מדי, ולא מעט שחקני חיזוק ירדו מהפרק בגלל עלויות גבוהות. באיזשהו שלב רפואה כבר ויתר על האפשרות להתחזק בשחקן התקפה ובדק אפשרות לצרף קשר או בלם ישראלי, כולל שיחות והצעה לדוד קלטינס, אך גם במקרה הזה האדומים נאלצו לקחת צעד אחורה והבהירו כי כלכלית לא יוכלו לעמוד בשכרו של הקשר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות