קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלר
רחל אוסטרוביץ' ואורנה אוסטפלד (מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

אירוע הוקרה יתקיים לכבוד מקימות א.ס רמת השרון

חמישי | | 13:22    מאת מערכת ישראל ספורט

אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ', שהקימו את מועדון הכדורסל ב-1987, יזכו לכבוד לפני המשחק מול מכבי רמת גן ביום שישי. בתקופתן זכה המועדון ב-6 אליפויות ו-6 גביעי מדינה. בהפסקה יתקיים משחק ראווה

מועדון הכדורסל א.ס.רמת השרון, תחת ניהולו של אלי רבי, שקיבל את זכויות הניהול של הקבוצה לפני כשנתיים, יקיים מחר (שישי) ארוע הוקרה למי שהקימו את המועדון בסוף שנות ה-80, אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ', מועדון שהפך עם השנים לשם דבר בזירה המקומית והאירופית.

המועדון הוקם ב-1987 וב-1999 זכתה א.ס. ל.כ.ן רמת השרון באליפות המדינה ובגביע המדינה. באותה שנה רשמה הקבוצה הישג שיא של כדורסל הנשים - הופעה בגמר גביע רונקטי לנשים בכדורסל. במרבית השנים בהן הובילו אוסטפלד ואוסטרוביץ את המועדון, שימשה אורנה אוסטפלד כמאמנת הקבוצה והיא הובילה את הקבוצה על זכיה ב-6 אליפויות וב-6 גביעי המדינה. ב-2005 נבחרה אורנה אוסטפלד על ידי הוועד האולימפי הבינלאומי לאשה המשפיעה ביותר בספורט הנשים באירופה.

לצד הפעילות ההישגית על הפרקט נרשמו בפרקי ימי כדורסל הנשים בישראל הישגים ניהוליים משמעותיים בעולמות השיוויון המגדרי שאוסטפלד ואוסטרוביץ' חתומים עליהם. רמת השרון תארח מחר למשחק ליגה (מחזור 17, 12:00) את האלופה ומחזיקת הגביע מכבי רמת גן. יקדמו למשחק מפגש חברים חגיגי שיחל בשעה 11:00, שעה לפני פתיחת משחק הליגה וטקס פרידה רשמי על הפרקט לפני שריקת הפתיחה למשחק.

הארוע מחר יתקיים במעמד ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר וגיא קלנר מחזיק תיק הספורט בעיריה, יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נציגי קבוצות ליגת העל לנשים, אוהדי הקבוצה ואוהדי כדורסל בכלל. בהפסקת המשחק יתקיים משחק ראווה בהשתתפות שחקניות המועדון לדורותיו בינהן: לימור מזרחי, ליעד סואץ, אורלי קסטן, לירון כהן, תמר מעוז אורנית שוורץ ואחרות.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות