אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
מאמן מכבי נתניה, בני לם (אסף הופמן)

לם: ''נגיע להחזיר את הנקודות שהפסדנו מול מכבי ת''א''

שישי | | 16:01    מאת מאור מרי

מאמן מכבי נתניה דיבר לקראת המשחק ביום ראשון (20:30) מול מכבי חיפה: ''משחקים מול שלוש הגדולות, אבל מגיעים בלי רגשי נחיתות. חיפה מצוינת ואני לא צריך להרחיב גם על כמות השערים שהיא הבקיעה''

ללא פארפה גויאגון שסובל מפציעה וייעדר בשבועות הקרובים, מכבי נתניה תנסה להמשיך את המומנטום החיובי מהתקופה האחרונה גם במשחק הבית ביום ראשון (20:30) מול מכבי חיפה. היהלומים מגיעים אחרי ה-2:2 מול מכבי תל אביב והאצטדיון עצמו צפוי להיות מלא. בנתניה יודעים שלמרות שגם האלופה לא תגיע בסגל מלא ועם לא מעט נעדרים, מצפה להם משחק קשה ביותר.
 


המאמן בני לם אמר לקראת המשחק: "יש אווירה טובה והשחקנים גם מתאמנים בצורה טובה. רואים את זה במגרש בשני המשחקים האחרונים, מול בני סכנין ומכבי תל אביב. אנחנו משחקים מול שלוש הגדולות, אבל מגיעים בלי רגשי נחיתות. במשחק האחרון אנחנו מרגישים שהפסדנו שתי נקודות. אני לא חזיר ויכול להיות שאם היו שואלים אותי לפני המשחק הייתי אומר שתיקו זה גם טוב, אבל באופן כללי הפסדנו שתי נקודות ואנחנו רוצים להביא אותן מול מכבי חיפה. פוגשים קבוצה מצוינת ואני לא צריך להרחיב גם על כמות השערים שהיא הבקיעה. אנחנו נבוא ונראה את נתניה. הקהל יכול להתגאות בקבוצה שלו ואנחנו באים לנצח את המשחק".

הקשר עומרי גאנדלמן הוסיף: "זה משחק מאד חשוב נגד המוליכה אבל אנחנו מתכוננים כמו לכל משחק. מסתכלים קודם כל על עצמנו, מכבדים את היריבה ונגיע מוכנים. נתנו משחק טוב נגד מכבי תל אביב, נראינו טוב, אבל אני לא יכול להגיד שאנחנו מרוצים מהתוצאה. בסופו של דבר, אנחנו מרגישים שהפסדנו שתי נקודות יותר מאשר לקחנו נקודה ואנחנו מסתכלים קדימה לעבר יום ראשון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות