נשאר צהוב: מתן חוזז האריך את חוזהו במכבי תל אביבהושג סיכום: החלוץ אלן אוז'בולט יושאל להפועל ת''אהקפטן נשאר: אופק אביטל האריך את חוזהו בהפועל חיפהשהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרו
לינה גלושקו (עפרה פרידמן, איגוד הטניס)

גביע בילי ג'ין קינג: נבחרת הנשים הפסידה 3:0 לליטא

חמישי | | 18:32    מאת מערכת ישראל ספורט

נבחרת הנשים של ישראל הפסידה במשחק האחרון בשלב הבתים 3:0 וסיימה במקום השני בבית. הקפטן רונן מורלי: ''כל כך גאה בשחקניות שלנו על ההקרבה. גאה בשחקניות, שמו את הלב והנשמה על המגרש''

נבחרת הנשים של ישראל הפסידה היום (חמישי) לליטא במשחק האחרון בשלב הבתים 3:0 וסיימה במקום השני בבית. המשמעות- הנבחרת תפגוש את המסיימת ראשונה בבית המקביל בו משחקות הערב יוון ומצרים (ונורבגיה שלא משחקת היום שתסיים במקום הראשון או השני).

לינה גלושקו ושביט קמחי (עפרה פרידמן, איגוד הטניס)
רק בסיום ההתמודדות ביניהן ניתן יהיה לדעת מי תהיה היריבה על העליה לבית 1 מחר. ניקול חירין הפסידה לאנדרה לוקוסיוט במשחק צמוד שארך 3 שעות 1:6, 7:6(6), 7:6 (1). לינה גלושקו נכנעה לג'סטינה מיקולסקייט 7:6(5), 6:0. בזוגות הפסידו גלושקו וקמחי לבובלייט ופאוקסטיט 6:0, 2:6, 6:1.

הקפטן רונן מורלי בסיום המפגש היום: "היה היום יום קשוח שלא הלך לכיוון שלנו בשני משחקי היחידות היו לנו הזדמנויות. יחד עם זאת אני כל כך גאה בשחקניות שלנו על ההקרבה היום הן שמו את הלב והנשמה  על המגרש נפיק את הלקחים מהיום ונבוא מחר עם אנרגיות טובות ועם אמונה".

נגישות