ברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץ
שחקני ליברפול הערב (האתר הרשמי)

מומחי ה-Winner: ליברפול וסיטי יעלו לגמר ליגת האלופות

שני | | 15:26    מאת מערכת ישראל ספורט

שלב חצי גמר ליגת האלופות יגיע לסיומו השבוע ובווינר מעריכים שהמייטי רדס ינצחו את ויאריאל והסיטיזנס ישמרו על היתרון מול ריאל מדריד. וגם: מכבי חיפה תנצח את הפועל ת''א, מנצ'סטר יונייטד את ברנטפורד

בשלישי וברביעי ישוחקו משחקי חצי הגמר של ליגת האלופות. במסגרת משחקי חצי הגמר תפגוש בשלישי ויאריאל את ליברפול. מומחי ה-Winner מעריכים כי ליברפול תרד מכר הדשא עם הניצחון כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.5. למול ניצחונה של ויאריאל המוערך ביחס של פי 4. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.85.  

המוביל את טבלת הפייבוריטים להבקעת השער הראשון במשחק מהצד של ויאריאל הוא ג'רארד מונרו המוערך עם יחס של פי 6.5, אחריו, ארנו דנג'ומה המוערך ביחס של פי 7 וסמואל צ'וקואזה עם יחס של פי 11. מהצד של ליברפול מוביל את הטבלה מוחמד סלאח המוערך ביחס של פי 4, אחריו, דיוגו ג'וטה עם יחס זהה של פי 5 וסדיו מאנה המוערך ביחס של פי 5.5.  
 


במסגרת חצי הגמר שייערך ביום רביעי תפגוש ריאל מדריד את מנצ'סטר סיטי.  כאשר מומחי ה-Winner מעריכים שמנצ'סטר סיטי תצא עם הניצחון מכר הדשא וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.95 ניצחונה של היריבה, ריאל מדריד, מוערך ביחס של פי 2.55 ותיקו בין השתיים מוערך ביחס של פי 3.7.  

את טבלת הפייבוריטים מוביל מצד ריאל מדריד קארים בנזמה המוערך ביחס של פי 4 להבקעת השער הראשון במשחק, אחריו, ויניסיוס עם יחס של פי 6 ורודריגו המוערך ביחס של פי 9. מן הצד השני, במנצ'סטר סיטי, מובילים גבריאל ז'סוס וריאד מחרז עם יחס זהה של פי 6, אחריהם, קווין דה ברוינה המוערך ביחס של פי 6.5. 

בנוסף, היום, ישוחקו משחקי ליגת העל, הלה ליגה והפרמייר ליג על ידי הקבוצות המובילות. במסגרת ליגת העל תפגוש מכבי חיפה את הפועל תל אביב. מומחי ה-Winner מעריכים כי מכבי חיפה תרד מכר הדשא עם הניצחון כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.35. למול ניצחונה של הפועל תל אביב  המוערך ביחס של פי 5.4. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 4. 

המוביל את טבלת הפייבוריטים להבקעת השער הראשון במשחק מהצד של מכבי חיפה הוא דין דוד המוערך עם יחס של פי 4, אחריו, גודסוואי דוניו ועומר אצילי המוערכים ביחס זהה של פי 5. מהצד של הפועל תל אביב מוביל את הטבלה אושר דוידה המוערך ביחס של פי 7, אחריו, פרדי פלומיין ועומר סניור עם יחס זהה של פי 7.5.  
 


במשחק נוסף שיערך הערב, במסגרת הלה ליגה תארח חטאפה את ריאל בטיס כאשר מומחי ה-Winner מעריכים שריאל בטיס תצא עם הניצחון מכר הדשא וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.15. ניצחונה של היריבה, חטאפה, מוערך ביחס של פי 2.75 ותיקו בין השתיים מוערך ביחס של פי 2.9.  

את טבלת הפייבוריטים מוביל מצד חטאפה אנס אונאל המוערך ביחס של פי 6 להבקעת השער הראשון במשחק, אחריו, בורחה מיוראל עם יחס של פי 7.5 וסנדרו רמירז המוערך ביחס של פי 9. מן הצד השני, בריאל בטיס, מוביל בורחה איגלסיאס עם יחס של פי 5.5, אחריו, ויליאן ג'וזה ונאביל פקיר עם יחס זהה של פי 6.5.  

במסגרת הפרמייר ליג תשחק מנצ'סטר יונייטד מול ברנטפורד. מנצ'סטר יונייטד, על פי מומחי ה-WINNER, תנצח עם יחס זכייה של פי 1.5, לעומת יריבתה, ברנטפורד, שניצחונה מוערך ביחס של 4.45. תיקו בין השתיים יניב יחס של פי 3.5. 

את טבלת הפייבוריטים מצד מנצ'סטר יונייטד מוביל כריסטיאנו רונאלדו, המוערך ביחס של פי 3.5 להבקעת השער הראשון במשחק, אחריו, ברונו פרננדש עם יחס של פי 5.5 ומרקוס רשפורד עם יחס של פי 6. מן הצד השני, בברנטפורד, מוביל אייבן טוני עם יחס של פי 5.5, אחריו, בריאן מבואמו עם יחס של פי 8 וכריסטיאן אריקסן המוערך ביחס של פי 12.  

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות