מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
שחר רשף (צילום: משה מנגן)

שייט: שחר רשף מובילה את אליפות אירופה בגלישת רוח

שלישי | | 22:11    מאת מערכת ישראל ספורט

בסיומו של היום הראשון של התחרות באיטליה, גולשת הרוח הצעירה מדורגת במקום הראשון הכללי בתחרות ה-IQ פויל בגארדה, לאחר שניצחה בשלושה שיוטים מתוך ארבעה. שחר טיבי מדורגת במקום השביעי

פתיחה נפלאה לנבחרת הנשים ב IQ פויל באליפות אירופה. לאחר ארבעה שיוטים ביום הראשון, מובילה שחר רשף הערב (שלישי) את התחרות. רשף התחילה את יום השיוטים לא טוב, עם מקום 11, אך לאחר מכן העלתה הילוך ונצחה את שלושת השיוטים הבאים.

גם שאר הנבחרת של שחר צוברי תפקדה היטב, כאשר שחר טיבי מסיימת את היום במקום שביעי, מאיה מוריס במקום 12 ודניאלה פלג 17. נבחרת ישראל היא אחת הגדולות בתחרות, עם תשע גולשות, מתוך מעל מאה מתחרות. "היה לי יום מצויין", אמרה רשף מיד עם היציאה מהמים. "כיף להתחיל ככה את התחרות ואני מקווה שאוכל להמשיך ככה".

בגברים התמקם יואב עומר במקום 14, עם נצחון בשיוט הראשון של היום, ולאחר מכן מקומות 5,5,9. אליפות אירופה בגלישה מתקיימת באגם גרדה, שבאיטליה ולפנינו עוד ארבעה ימי גלישה מלאים ויום שיוטי מדליות.

נגישות